buda benim bisiklet

mehmet cankurt

Aktif Üye
Tepki
5
forumunuzda yeniyim desem yalan olur 1 sene öncede sizi takip ediyodum takii bisikletim çalınana kadar bir salcano ng650 d vardı ama napçan çalındı işte bu bisiklet bana babadan kalma değerini daha yeni anlıyorum aslında 15 yaşındayım ve bazen izmir bornova tanşaş - kordon arası yapıyom.Bu bisikleti nasıl geliştirebilirim yardımlarınızı bekliyorumbirde satmayı düşünsem kaça gider:eek:

Resimler:
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

mehmet cankurt

Aktif Üye
Tepki
5
ha birde markası sarda yarış bisikletimiş babam öle sölüyo ama daha sonra markayı bianchi almış galiba

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
satmak yerine yenilemeye gidebilirsin bisikletinden memnunsan satma derim bisikletini yenile yenidende güzel olur delta bisiklete gidebilirsin eğer oturduğunuz yere varsa ;)

Emirhan Kaya

Daimi Üye
Tepki
149
Alsancak'ta güzel bisikletçiler var 2tane yan yana şu an adlarını hatırlayamayacağım ama oraya bir danışabilirsiniz ve size yardımcı olacaklarından eminim.

mehmet cankurt

Aktif Üye
Tepki
5
biliyorum delta bisiklet var çankayada sundu bisiklet var birde bisikletin vites arttırmıyo yani 10. vitese geliyom arka dişliden 6. vitese gelmiyo birde önden 3. dişliye çıkmıyo daha fazla sorun yok götürüyomu götürüyo:D