Buda Benim Aletin Değişimleri

Erman Tepe

Üye
Tepki
7
İlk fotoğrafı gördüğümde, "rezalet, bu nedir?" diyecektim ki yazıları okuyunca anladım ve aşağıya indirdim sayfayı... Yeni hali eskisine nazaran mükemmel olmuş.
Sadelik gerçekten güzel.

Bu bisikleti boyatmak, temizletmek vs. size ne kadara mâl oldu? Ben de bisikletimi boyatıp temizletmek istiyorum. İkinci el aldım, rezalet bakılmış.

Scudo

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
Sade veya renkli hangisi seni mutlu ediyorsa o şekilde kullan bisikletini....hayatta ne hoşuna gidiyorsa ona göre yaşa başkası için yaşama.

• Beğen
Tepkiler: Burak ELMAS

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Başladığımda senin yaşındaydım ve senin bisikletinin kalitesinde bişey kullanıyordum,aradan 4 yıl geçti.Kendi çapımda güzelbaşarılara ulaştım ve bir GIANT kullanıyorum.

Bu şekilde istekli devam etmeni dilerim,kendine ve bisikletine iyi bak.

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
Çok güzel görünüyor bisikletin, bu bisikletle kendini biraz geliştirmeni kondisyonunu biraz arttırmanı öneriyorum, ümit ediyorum ki daha iyi bisikletlere sahip olacaksın.

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
@Okan Bozkurt

Ümit ederiyom ki derken aklıma Ümit marka bisiklet geldi :D :D yazının devamını okumadan önce, acaba ümit bisiklet mi tavsiye etti diyecektim:D

Neyse hayırlı olsun kardeşim bisikletin gayet güzel olmuş. sadece sade olmamış bunun yanında, üzerindeki parçalar da değişmiş gördüğüm kadarıyla.
bence bu bisiklete güzel bir sele de alırsan çok daha güzel olacaktır.

Ekrem Özarslan

Daimi Üye
Tepki
126
Bende senin yaşında bisiklet sporuna bilinçli olarak başlamak isterdim.
Bisikletin çok güzel inş.allah kalbine göre verir kafana takma nice insanlar gördün üstünde kıyafet yok nice kıyafet gördüm içinde insan yok demiş bir bilirinsan...

Tepki
28
Erman abi boyaya para vermedim akrabamın oto boya ve kaporta dükkanı var
Parçaları Bursadan Esat abimden aldım sağolsun çok yardımı oldu.Burdan ona teşekür ediyorum.Valla parçalara 100 kağıt gitti.Ama bisikletimden çok mutluyum.Verdiğim parayı hiç terettüt edmeden verdim çünkü bu alemde senden iyi olmasın en çok Esat abime güvenirim.Yani bana 100 e mal oldu

Tepki
28
Ersel Mert Beyaz yaşın kaç bilmiyorum ama antremana botonik ,kültürpark,kentormanı,mudanya v.s gidiyorum

Erman Tepe

Üye
Tepki
7
@halil önen

Ne güzel, sevindim adına. Çok güzel olmuş gerçekten bisikletin. Güle güle kullan, bas pedallarına. Yaşın da çok iyi, ileri de çok faydasını göreceksin emin ol;) Daha iyilerini de alman dileğiyle...

Ercan Saygılı

Forum Demirbaşı
Tepki
767
Tebrik ederim azminle çalışmanla çok daha iyilerine sahip olursun insallah.

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
tebrik ederim bisikletini çocuk bisikleti imajından kurtarmışın bilinçli kullanıcının bisikleti olmuş iyi günlerde kullan

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır