Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bucalı Arkadaşlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında styli tarafından paylaşıldı.

1. styli

styli Üye

Seviye:
    Mrb arkadaşlar bende bisiklet serüvenine yeni başladım.. Hemen hemen hergün akşam 18:00-19:00 arası çıkıp buca şirinyer aralarında dolaşıyorum. Eğer müsait olan katılmak isteyen varsa birlikte dolaşabiliriz.. Maksat tanışıp zevkli sürüşler yapmak.. :D

2. serhan aktaşgül

serhan aktaşgül Aktif Üye

Seviye:
    Selam,bende gürçeşmede oturuyorum,malesef oturduğumuz bölgede güzelyalı sahil,alsancak sahil,inciraltı vs. bisiklet parkurları olmadığından bu anlamda sıkıntılı bir bölgede yaşıyoruz.Ama şirinyer buca,ileri etaplarda kaynaklar taraflarına bir grup oluşturmak için forumdaki bucalı arkadaşlarada yazdım.Bu bölgede bir grup oluşturabilirsek daha güvenli ve daha eğlenceli bisiklet binmeyi sürdürebiliriz.Aslında bunu yapmak zorundayız gibi geliyor bana.Karşıyaka , bprnova , güzelyalıda bu tür grupları görüyoruz.Yapmamız gereken belirlediğimiz bir gün ve saatte belirlediğimiz bir yerde toplanarak tanışmak.Elbette ilk etapta onlarca kişi olamıcaz ama forumlarda da bunu yayarsak başarıya ulaşması çok zor değil.

serhan000@hotmail.com

3. styli

styli Üye

Seviye:
    evet arkadaşım bende böle bi grup kurabilme hevesi içindeyim.. grup kuramıyorsak bile kendi aramızda olsun haberleşip turlayabiliriz... ama grup yaptıkça daha güzelleşeceğinden hiiç şüphem yok..

ergin_yazici@hotmail.com

4. Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:

hayırlı pedallı günler..

5. murat nazik

murat nazik Yeni Üye

6. Erman ALKAYA

Erman ALKAYA Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel bir düşünce her ne kadar bucalı olmasamda etkinliklere katılmak isterim. Vaktim olunca.. :)