Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Buca-Kaynaklar 40km Amatör Bisiklet Turumuz

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında BerkBAYAR tarafından paylaşıldı.

1. BerkBAYAR

BerkBAYAR Aktif Üye

Seviye:
    Güzel bir pazar günü geçirelim dedik aldık bisikletlerimizi çıktık yola. Yanımıza sadece su aldık çok güzel bir tur oldu biraz off-road iyi geldi. Amatörce bir tur oldu ama bisiklet aşkıyla elimizden geldiği kadar profesyonelleşmeye çalışıyoruz. Çok yakında yeni bisikletler, aksesuar ve kıyafetlerimizle bizde profesyonel olacağız inşallah :)
    Yol boyunca hiç fotoğraf çekilmedik fotoğraf makinesinin pili bitince mecbur telefonla çekildik. Kaynaklar köyüne vardığımız zaman kendimizi yeşilliklere attık canavarları çekeyim dedim hemen :)
    Çevreden 1-2 fotoğraf alıyım dedim :)
    Bizimkiler yorulmuşlar :)
    Turdaki tek fotoğrafım çeken ben olunca tabi :)
    Karnımız çok acıkınca köyden bişeyler aldık yeşilliklerde yedik :)
    Ve eve geri dönüş başlar :)
    Sağlı sollu bahçe olunca göz hakkı biraz koparalım dedik :)
    İlerde beni bekliyolar ben koparmaya devam ediyom :)
    NG650 canavarrr :)
    Otobana çıkmadan önce kısa bir mola :)
    Otobandan hızlı bi şekilde Buca'ya girdik. Giderken yokuşluydu biraz ama gelirken çok güzeldi yol. Çok keyifli bir yolculuk oldu bizim için. Haftaya aynı turu tekrar yapıcaz bu sefer piknikli bir tur olucak :)
    Paralarımızı biriktiriyoruz önce forma alıcaz kendimize daha sonra yeni bisikletler ve ardından bol pedallama :)
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim, Hoşçakalın :)

Ahmet Özcan, özel, ersen t. ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    otobandan gittik kısmına takıldım otobanda bisiklet yasak değil mi :) yasak olmasa ne güzel kaymak gibi yol şehir trafiğinden uzak ama yasak olması lazım

3. BerkBAYAR

BerkBAYAR Aktif Üye

Seviye:
    Otoban derken otobana yollar ayrılıyor. Biz düz gidiyoruz yaklaşık 2km otobandan fakat otobana girmeden tekrar köy yoluna çıkıyoruz :)

4. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Meaşallah otobandan gidiliyor, kafalarda kask yok. Daha bizim görmediğimiz kimbilir kaç kusurlu hareket vardır. Bunları önemsememek sadece bize zarar verir ve bu zararı anlamak bazen çok geç olabilir.

erlikan bunu beğendi.
  5. kadir özsunar

kadir özsunar Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    yapmış olduğunuz turu gerçekten bisiklet kültürünü yayma açısından destekliyorum mehmet arkadaşımızında dediği gibi kusurlu hareketlerinizde bulunmuyor değil. öncelikle can güvenliği geliyor.kask takmamanız 1.yanlışınız ayrıca mesafe bakımından uzak yerlere gidilecekse kot pantolon giyilmesini tavsiye etmem.(yorması açısından).Pedalınıza sağlık nice pedallamalara kazasız belasız inşallah...

BerkBAYAR bunu beğendi.
  6. BerkBAYAR

BerkBAYAR Aktif Üye

Seviye:
    Yeni çıkmaya başladık turlara, en yakın zamanda alıcaz zaten kask, şort ve forma. Yazında yeni bisiklet düşünüyorum. Yanlışlarımız varsa sizlerden öğrenicez. Yorumlarınız için teşekkürler :)

7. akinaltinok

akinaltinok Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    pedalınıza sağlık :) çok güzel geçmiş (kask olayını ihmal etmeyin) sizlerden güzel fotoğraflar bekliyoruz

BerkBAYAR bunu beğendi.
  8. BerkBAYAR

BerkBAYAR Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim :)
    Daha güvenli, daha güzel fotoğraflı turlara inşallah :)

9. ozgur

ozgur Yeni Üye

Selam arkadaslar bizde amator bir biniciyiz. Buca kozagacta oturuyoruz.boyle turlari beraber yapabiliriz isterseniz

10. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Güzel görüntüler, teşekkürler. Önce gerekli ekipmanları edinin, sonra da bütçenizin elverdiği en iyi bisikleti almaya bakın. Şu turdan aldığınız zevki üçe, beşe katlayacağınıza bahse girerim.

Kask için bir tur daha beklemenize gerek yok bence. Siparişlerinizi verebilirsiniz diye düşünüyorum.

11. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler.Ne kadar keyif aldığınız fotoğraflardan belli :)

Ben otobanda bisiklet sürmenin tehlikeli olduğuna katılmıyorum.Tam tersine Türkiye kara yollarının hali düşünüldüğünde otobanın çok daha güvenli olduğunu ve buradaki bisiklet giremez yasağının kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.

12. sametunal

sametunal Yeni Üye

Güzel tur..Bizlerdede üst baş herşey tam fakat hala amatörüz :) profesyonellik çok başka birşey. Kask olayına gelince hepimiz yeni başlayınca kasksız başlamadık mı bu turlara.. Hepsi zamanla olacak şeyler. Bisiklete binmeden kendi eksikliğini anlayamaz ki kimse. Tebrikler bundan sonraki turlarda daha rahat ve daha güvenli turlar dileğimle.

13. BerkBAYAR

BerkBAYAR Aktif Üye

Seviye:
    Olabilir dostum, ekipmanlarımızı tamamladıktan sonra yeni turlar düşünüyoruz. Özellikle yazın baya bi tura çıkıcaz gibi iletişime geçeriz mutlaka :)

Yorumunuz için teşekkürler. Kesinlikle dediklerinize katılıyorum, umarım en kısa zamanda her şey olacak :)

Keşke öyle bir şey olsa :)

Çok güzel konuşmuşsunuz. Herkes annesinin karnından kaskla doğmadı ki, yorumunuz için teşekkürler :) Hepimiz için kazasız belasız sürüşler dilerim :)