Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu zamana kadar en iyi alışverişiniz?

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında aze22 tarafından paylaşıldı.

1. aze22

aze22 Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar, foruma yardımcı olmak için böyle bir konu açma gereği duydum..Yurt içi veya Yurtdışı sitelerden aldığınız fiyat-performans ürünleri, gerekli bulduğunuz işe yarayan ürünleri birbirimize önerelim...

Önerirken;
    *Ürün linki var mı? Varsa link eklemeyi unutmayalım
    *Ürün & ürünleri ne kadar zaman dilimi içinde kullandınız?
    *Ürünü bulabileceğimiz alternatif yerler?
    *Elinize ne kadar zamanda ulaştı, kargo ücreti nedir? sorularını baz alarak yorum yapalım..

2. cpt.erhan

cpt.erhan Kıdemli Üye

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    dün forumdan bir arkadaşın açmış olduğu konuya aliexpressten aldığım çanta için inceleme hazırlamıştım. Belki bu başlık altında daha çok arkadaş fayda görür diye birde burada paylaşayım :) 2014 Riding Backpack MTB Outdoor enquipment 18L Suspension Breathable Outdoor Riding Backpack Riding Bicycle Cycling Bag-in Bicycle Bags & Panniers from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group Kimisine göre iyi kimisine göre kötü sayılabilecek bir çanta. Bana göre fiyatına göre çok iyi. Bölme sayısı çok. Kullanışlı bir çanta. Hafif. Ayarlanabilir kemerinin olması,yağmurluk bölümünün olması(Yağmurlukla beraber gelmiyor),kask takma için ayrı bir aparatının olması(Kaskım yanıma olmadığı için kaskla fotosunu çekemedim),gibi güzel özellikleri var. Tasarımı bence gayet güzel. 18lt olarak satılıyor bence yeteri kadar büyük.Ama beğenmediğim yanları da var. Mesela çanta yer koyduğunuzda asla dik durmuyor. Ayrıca su geçirmez olarak satılıyor ek olarak yağmurluk yeri var(Su geçiriyor mu denemedim) .Göğüsten ayarlanabilir kemere ek olarak belden ayarlanabilir kemer var. Pek işlevsel sayılmaz. Belinize bağlamazsanız veya açık bırakmazsanız bisiklette durup sürme pozisyonuna geçerken seleye takılıyor. Arkadaki masaj fonksiyonu işe yarıyor mu emin değilim daha çantayla uzun mesafe gitmedim. 15 km lik mesafelerde kullandım. Ek olarak diğer çantama göre daha az terletiyor diyebilirim.Öndeki ufak göze bozuk para atıyorum. En sevdiğim yeri orası :) Son olarak su hortumu için askılarda delikler var. Hortumu askılara sabitleyebiliyorsunuz.Kask takmak için verilen aparatı takması kolay çıkarması o kadar kolay değil. Ben hiç çıkarmıyorum ama o zamanda reflektörleri kapatıyor. 40 günde elime ulaştı

Ekli Dosyalar:

aze22 bunu beğendi.
  3. aze22

aze22 Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ROSWHEEL 60L Waterproof Polyester Mountain Road Bicycle Bike Bag Cycling Double Side Rear Rack Tail Seat Trunk Bag Pannier-in Bicycle Bags & Panniers from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    Kırmızısını sipariş ettim.Ürün 1 ayda elime ulaştı gayet sağlama benziyor. Ürünü Ebayda'da bulabilirsiniz. Kargo ücreti ödemedim. Gayet geniş diğer pahalı çantalara para yığmaya gerek yok bence. Su geçirmemesi için plastik çantaya geçirilmek suretiyle bir torba yollamışlar. Ürün odamda duruyor daha kullanma fırsatım olmadı.

Kerem Ozan Ay bunu beğendi.