Bu yollarda benimle mtb yapmak isteyen?

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Mtb yapamam ama binebiliriz :D alksjdşkldsa
Şaka bir yana güzel rotalar :) güzel gözüküyor arazide :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

hasancanerdogan

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Rize
Bisiklet
b'Twin
görelenin neresi bizde türkellideyiz yazın ugruyoruz yani

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
orda olsaydım 1 sn bile düşünmeden gidelim derdim :)
tek çekilmez böyle yerler illaki takım arkadaşı arıyor adam :)

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
Giresunluyum.Ama maalesef İstanbul'da yaşıyorum.Orda olsaydım kesin birlikte gezerdik.Bir gün oraya yerleşirsem ilk işim mtb almak olacak.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@hüseyin muhammed odabaş

Bende Keşaplıyım vallahi tadını çıkart arkadaşım.Çok güzel yerler.İstanbul'da yaşamak yaşamak ise,kafeste yaşayan kanarya gibiyim.Arada sahibim salıyor 1 gün turluyorum sonra kafesime geri dönüyorum :S

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Baydar

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
744
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bayıldım, muhteşem görünüyor.

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
süpermiş orda olanların kaçırmaması lazım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@hüseyin muhammed odabaş Şalpazarlı olarak sis dağını görmek güzel oldu Ramazan bayramında oradaydım nasip olursa Kurban Bayramında da orada olacağım. Daha önce MTB kullanırken aklımdan geçmedi değil hani yaylalarda bisikletle dolaşmak. Fakat nasip olmadı. Size keyif dolu turlar diliyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Saim Karagöz
Şalpazarı..oraları çok iyi bilirim.acısu denen mevki var. Yerden maden suyu çıkar.oralarda eşsiz yaylalar vardır.Yalnız oraya giderken çantana peçete atmayı ihmal etme.yaşanan olayı anlatayım.sisdağona tırmanırken yolda yediklerimden olsa gerek acayip sıkıştım..Yoklayan büyük..biraz tutayım geçer..azdaha.. Yok.bastırdıkça bastırıyor. En yakın tuvalet kmlerce aşağıda kaldı . . Daha fazla tutulamaz..Neysendedim ortalıklarda zaten kimse yok.şu otların arasında işimi göreyim dedim.Tabi yanımızda peçete yok.haliyle kıçımızı yaprağa sileceğimizden yumuşak temiz tahriş etmeyecek yaprakımsı arıyorum.gozume bahçenin içindeki yaykın ağacının dibinde yerden uçerli beşerli bitme,üçken şeklindeki bitkiyi kestirdim.yerde musait.bisikleti yatırdım yola kendimi attım ağacın dibine. İşimingoreceğim yerde güvenlik kontrolunyapıyorum. Yılan varmı, örümböcük kopekvs .bilirsin bunlar çok buralarda maksak götümuz boklu koşoşturmayalım. Baktım Etraf temiz. Neyse . İşimi görmeye başladım. Kuş sesleri papatyalar yeşillikler manzaralı tuvalet yani.bugune kadar 4 duvar arasında sçmsz hep.Bir yarım kilo kadar bıraktıktan sonra kıçımızı taharetliyelim dedik. Daha önce gozume kestirdiğim otu koparııp Aldım elime. Surduk kıça.artık nediyelim popo bayırlardamı tahriş oldu yoksa yaprak beni yolarsın ha? Alnsana biber saldırısı mı dedi. Mutişbir acı..yanıyor ortalık. Sanki meksikabiberine oturdum..hemen suyumu aldım. Serpiştiriyorum . Maksat ateşini alsın.yaklaşık 4-3 dk bir acıdan sonra hafiflemiş 5dk içinde sızlamasınkesilmişti. Ama güzel yerlerdi sizin oralar

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
Çok güzel yerler cidden. İmkan olsa da bu güzel arazilerde rüzgar gibi süzülsek :)

hicazzz

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Carraro
Karpostal tadında kareler olmuş:) Gezilcek yerler ,fırsatı olanlara hoş pedallamalar diyelım ozaman:)

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@???? Şu güzelliğe bak, usta ne kadar şanslısın bilemezsin, böyle yerde yaşamak havayı solumak bir başkadır. Ağzımın suyu aktı resmen şimdi orada derme çatma bir evim olsaydı, birkaç hayvanım kışın sıcacık soba başında kestane gözleseydim :) Ama bir gün bu hayali, gerçek edeceğim. [ Yapamadı :) :) ]