Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bu yol bisikleti nasıl

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında rcw tarafından paylaşıldı.

1. rcw

rcw Üye

Seviye:
  2. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Kargo bedavaysa iyi yoksa aynı fiyata aynı ayarda bisikletler Tr de de var.Bunun Gümrük Vergisi de olur.

3. rcw

rcw Üye

Seviye:
    peki ben en uygun nereden bu biskleti yada bi başkasını edinebilirim birde sence bu tip bir biskletmi yoksa ince tekerli bir şehir içi bisikleti mi alsam daha iyi olur cevabı için teşekkürler

4. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Sadece asfaltta kullanacaksan ve yarışmayı düşünüyorsan bu bisiklet iyi ama asfalttan çıkarım patikada da binerim az da olsa, diyorsan şehir bisikleti daha uygun olabilir. Forumdaki bisiklet dükkanlarına bakabilirsin.

5. rcw

rcw Üye

Seviye:
    ya aslında ben kürekciyim biraz ulaşım birazda antrenman olsun diye alıyorum yarışmak felan birden bilmiyorum okadar kolaymı ilerde fikrim değişebilir ,bide pendikte bir biskletciye sordum adam 400 500 e yarış biskleti getiririm dedi iyi olduğunu felan söylüyo bu fiyata harbiden iyi olurmu ? teşekkürler

6. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    ha yarısmak ıstıyorum dersen ıs degısır o zaman.kompenent olarak mınımum 105 malzemelı bır pislet olmalı ve gırıs olarak pedal dahıl 9 kılonun altında olan bır pislet almalısın ve gobekler cok muhım tabıkı ne kadar ıyı akarsa o kadar hızlı gıdersın sen seceneklerını say bız ona gore yonlendırelım senı derım ayrıca yarısmak gercekten kolay sadece antrenman yapman yeterlı

7. rcw

rcw Üye

Seviye:
    çok saol ben zaten hergün antrenman yapıyorum dediklerini bidüşüncem.teşekkür ederim

8. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    selam . daha önce uzun süreli bisiklet kullanmadıysan yarış bisikleti şehir içi için biraz rahatsız edebilir bir çok sebebi var ince tekerli oluşu dengede problem yaratabilir eğer uzun antremanlar düşünüyorsan o ayrı tabi bence city bike tarzı birşey yada başlangıç için mtb tavsiye ederim. bence direk yarış bisikletinden başlaman pişmanlık yaratabilir ortalama birşey bile oldukça pahalıdır 400-500 e yarış bisikleti yok . gidonu eğri her bisikleti yarış bisikleti diye satıyorlar dikkat et.bence 2. el linkini takip et

9. rcw

rcw Üye

Seviye:
    doğru söylüyosun,kazıklanabilirim.ben dasha önce 5 yıl yarış biskleti kullandım dierinden daha zevkli olduğunu düşündüğüm içnde biraz istiyorum bide city bike ne önerirsin link atarsan sevinirim

10. Serkan TELYAKAR

Serkan TELYAKAR Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar gerekli açıklamaları yazmış gerçi ama bende bir ekleme yapayım;

Herkesin dediğine inanma ben kendi yol makinamın çoğu parçasını arkadaşlarımdan almama rağmen 700$ civarı para harcadım!Üstünde de 105 üzerinde bir komponent yok! 400-500 garip bir rakam!:eek:

11. rcw

rcw Üye

Seviye:
    doğru söylüyosun bende zaten 2. el bisikletlere bakmaya başladım

12. rcw

rcw Üye

Seviye:
  13. rcw

rcw Üye

Seviye:
    cannonfire arkadaşım 2. el ilanlarında galiba bi yol bisikleti satıyosun tam okuyamadım ama hala satılmadıysa beni bilgilendirebilirmisin almayı düşünüyorum lütfen cevap at, teşekkürler.