Bu videodan sonra kimler Canyoncu kimler kamyoncu belli oldu

Scudo

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Canyoncu değilim.Ama seviyorum.İnşallah Canyon bisikletim olur :)) Bu gerçekten kötü bir kaza.Bir de benim düşüncem şu.Kimi kaza daha yavaştır ama bakarsınız daha fazla hasar vardır bisiklette.Bisikletin düşüş pozisyonu da önemli.Zayıf noktasına ters bi yerine gelir hız olmasa da çok hasar çıkabilir.Şuanlık Mossocuyum :p

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Allah Teala kimsenin başına böyle bir kaza getirmesin o adamın sırtı omürliği nasılda gitmiştir. Böyle kazalar 1000 sürücüden birinin başına gelir. 100000 kazadan biri internete konulur oda bu işte

@aliburak
Ben ona daha çok üzüldüm adam çalılıklarda dolandı kaç dakka cidden kırmızılı işi biliyor. Ama kaza yapan adam çok yanlış yapmış baba gözün körmü o demiri oraya koyanda enayi kaza yapanda .

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@aliburak

Ona hiç dikkat etmemişim.Gerçekten adam Neo gibi kaçmış :)

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
dkka bir lütfen herkes dikkatli olsun arkadaşlar.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
2. deki kasten sıkıştırıyor gibi.flat gidon olsaydı çizerdim boyasını :p

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@tolga akyol
Baba emin ol ben hep bunlarla karşılaştım. Emin olun İstanbulda bunlar gibi çok karşılaştıysamda bunlardan daha fazla yol veren sıkıştırmak yerine sola kayan şöförde gördüm. Bizim ülkemizde hiç o kadar küçük düşürülmemesi lazımdırki kusura bakmasınlar kadın şöförlerden yediğim kazığı yollarda hiç birinden yemedim. Hiç biri sinyal vermiyor.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Hehe genellemek yanlış olur ama çoğunluk onlarda tabi :) Ben de dolmuşçulardan şikayetçiyim :D

• Beğen
Tepkiler: geloturikidakka

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Aynen dolmuşçularda sıkıntılı. :D Baba en iyisi şehirler arası turlar şehir içinde milletin artisliğini stresini kaprisini çekmek sıkıntılı. Dur kalk ddur kalk 50 de giderken dur 40 da giderken dur hızlara içim acıyor :D

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Ben mümkün mertebe yolu uzatsam da çevre yollarını kullanıyorum.Bir kere takla atmaktan kurtuldum ayağımı burktum.Kaza bölümünde konu açmıştım.Ardından da park halindeki araç yanından geçerken sinyalsiz direk yana çıktı ve ön jantıma vurdu.O gün bu gündür korkar oldum.Çevre yollarını seviyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Chucky-1

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
:D Aynen anlattıklarınıza benzer banada olmuştu. Dikkatli olmakta bazen yetmiyor :)

• Beğen
Tepkiler: tolga akyol

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Kaza tek taraflı olsa evet.Ama kendi sebeplerimizden kaynaklanmıyor genelde.Ben orta okul yaşlarındayken basketbol topuyla şut çekiyordum okul bahçesinde.Çok sert vurmuştum ve bisikletle gezen çocuğun kafasına gitmişti.Aklıma o geldi.Çocuk ne güzel bisiklet sürerken yerde buldu kendisini.Hala unutmuyorum onu.Çok üzülmüştüm.

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
şerefsiz yerdeki adama bakmaya gelmedi bile. şerefsiz olması bakıp bakmamasından değil adama göz göre göre çarpması. belki birkaç dakika sonra gelmiştir

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Bende üzüldüm şimdi içim gitti. Bende basketbol topuna tekme atmıştım yapmamam gerekirdi bir tane kızın kafasına gitmişti. 2. Sınıftı heralde. Benimde aklıma o geldi. Size acıklı birşeyler anlatayım.
Birgün mahalledeki bir çocuk babasına hergün baba bana ne zaman bisiklet alacaksın diye sorardı. Babasıda oğlum yakında alacağım bisikletci abi ozaman getirecekti derdi. Halbuki babasının cebindeki para ancak evde karısının ve 2 çocuğunun karnını doyurmaya yetiyordu. Bir gün babası işten çıkarken oğlunun bisiklet istemesi üzerine ona alamadığı için ağlarken göz yaşlarıyla çaresizliğin kurbanlığına yakalanmıştı. Ama aklına koymuştu oğluna alacaktı onu. Her ay ancak köşeye 30 lira koyarak kendi öğle yemeğinden kısarak tam 12 ay sonra oğluna bisiklet aldı. Minik çocuk sevincinden yatağa bisikletlen giriyordu okadar mutlu olmuştuki babasına teşekkür ediyordu hergün dua etmiştim babacığım çok teşekkür ederim diye. Çocuk ertesi gün mahallede bisiklet sürerken mutluluğu gökyüzünden görülüyordu . Çok susamıştı fakat su alacak parası yoktu. Yukarda bir tepede ufak bir dere olduğunu biliyordu fakat bisikletiylen çıkamayacaktı ve onu bıraktı. Onu bıraktı ve su içmeye gitti. Yolun kenarına koyduğu bisiklete aniden çarpan tır onu paramparça etmişti . Çocuk geldiğinde bisikletini o halde görünce ağlamaktan aylarca yatağında hasta yattı. Çaresiz baba bu duruma daha fazla dayanamadı ama yapacak birşeyi yoktu.

@Şevket Akça
Bence ozamana kadar gelirdi 12 saniye geçti gelmedi :(

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@Yiğit Alp Okyaylı

kenara çekti 10 sn. şoku atlatıp kemeri çözdü araçtan indi 30 saniye. yani şunları yapmış ve umarım adama yardıma en azından yoldan çekmek için ya da başında durup su içirmiştir. bu kadar korkak olmamak lazım. "hani bi bok yedin arkasında dur" derler adama.

bu arada bok demek yasaksa bok dediğim için kusura bakmayın :D

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Yiğit Alp Okyaylı
Bisiklet yolunda olmasına rağmen olan durumlar ve saygısızlıklar. Birde bisiklet yolu olmayan mahalleri düşünürsek daha çok yolumuz var gelişim konusunda..

• Beğen
Tepkiler: Chucky-1