Bu video yu kesin paylaşmam lazımdı :)

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
bu bisiklet kırılsa bile nasolsa o takladan sonra hemen yenisini verirler elemana
:D

Scudo

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
reklam amaçlı yapıldığı kesin...

Yine de bir kaç video hilesi var gibi... Hani amacım kötülemek değil... Son sahne gerçeği ortaya koyuyor... ufak-tefek oynamalar olmuş sanki...

cemkosere

Üye
Tepki
6
@nuhcan

kamera arkası diyebiliriz... ama herşey ortada gibi :) sonuç olarak kesilmeyen sahneler de var :)

Aydın Hiçyılmaz

Daimi Üye
Tepki
129
Videoya hayran oldum ama gerçekten bir yol bisikleti bu kadar dayanıklı olabilir mi?
Belkide tüm çekim boyunca birden fazla cant seti kullanmışlardır.

• Beğen
Tepkiler: mcanb

Ongun Yücesan

Aktif Üye
Tepki
97
Aslında üzerindeki adamın kilosu ile ilgili sanırım...

Her sahnesinde içim eridi... Getti cantlar vs... gibisinden... Ancak, yol yarışlarında da kaldırıma zıplıyorlar... Olmayan bir şey değil...

Fakat üzerindeki hafif, ayrıca imkanlar geniş... Ben yapsam 110 kilo, birde janta bir şey olsa, yenisini alamam... Yani alırımda içime oturur...

• Beğen
Tepkiler: mcanb

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
@Aydın Hiçyılmaz

Oluyomus valla :) jant setleri farkli video boyunca kayalarin uzerinde baska duz yolda baska kullaniyo adam

• Beğen
Tepkiler: Aydın Hiçyılmaz

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
iki teker üzeri özgürlük buna deniyor demekki

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
Video boyunca bütün hareketleri aynı bisikletle ve donanımla yapmamıştır. Gitti jant falan yapan arkadaşlar olmuş. Kesin gitmiştir zaten. Ama hemen yenisini ayarlamışlardır. Ken Block'un arabayla yaptığı drift videoları gibi. Eğer o videoları izleyen varsa ve dikkatli baktıysa bir kaç sahnede bir arabanın üstündeki kameralar değişiyor. Yani bir yeri donerken sağ kapıda olan kamera bir sonraki sahnede yok.

gibi.....

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
çoklu çekim yapılmış ama harika olmuş tabii her kare için kim bilir kaç gün uğraştılar yinede güzel

alper öztürk

Aktif Üye
Tepki
79
yuh abi yaa.. ama ben acıdım bisiklete.. mükemmel yollar var ama demek adamı yollar kesmiyo akrobasi yapıyo :) evet evet bencede reklam amaçlı yapılmıştır. ama adamın hakkını vermek lazım.. o bisiklet kullanmayı biliyosa ben hiç birşey bilmiyorum :)

kaanaysel

Üye
Tepki
46
Video'da dikkat edilmesi gereken tek nokta, adam vücudunu süspansiyon gibi kullanarak bisiklete gelecek olan darbeleri minimuma indirmek oluyor ve bunu da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Yol bisikleti narindir ama esnetmeyi bilirsen bunların hepsini yaparsın. Hele ki jant'lar 32-36 telli modellerdense çok daha sağlam olur ve ayarı kaçmaz. Video'da her hareket bir esneklikle yapılıyor bunun sebebi de budur. Helal olsun, çok iyi bir sürücü...

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

turky

Aktif Üye
Tepki
87
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar cehaletime verin. yola yeni başladım. stadart corrated dolomity tiagra aldım 250 km oldu jantlar dikey arıza verdi. yani şu an zıplaya zıplaya gidiyorum.

acaba bende mcanb arkadaşımızın bahsettiği Mavic Krysium lerden alsam bilgisiz dikkatsiz bir yol sürücüsü olarak daha az arıza yaşar mıyım,

tavsiyeler için şimdiden teşekkürler :))