Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Konu, 'Giyim' kısmında Hüseyinsuna tarafından paylaşıldı.

1. Hüseyinsuna

Hüseyinsuna Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Şu sıralar giyim bölümünü çok meşgul ediyorum :D Ama bilmiyorum,öğrenmeye çalışıyorum bunu göz önünde bulundurun lütfen.2 yıldır soğuk havalar hariç bisiklete biniyorum.Biraz soğukları,birazda yazı düşünerek şu tarz ürünler almaya karar verdim.Olumlu-OLUMSUZ tüm görüşlerinize açığım.

Ayakkabılar, Çoraplar - 3 x Bisiklet Çorabı 3 - Beyaz

Isı Yalıtımlı Bisiklet Aksesuarları - 300 POLAR BOYUNLUK Ucuz kullanışlı görünüyor.

Bisiklet Eldivenleri - 500 Kışlık Eldiven-Mavi Eldivene ihtiyacım var.Bu iyi gibi geldi.

Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri - 500 BİSİKLET FORMASI - BEYAZ Böyle bir ürüne gerçekten ihtiyacım var.Kesin bu tarz bir ürün almam gerekiyor.

Isı Yalıtımlı Bisiklet Kıyafetleri - 300 BİSİKLET İÇLİĞİ - MAVİ Bunu almakta kararsızım.Termal diil sanırım ?

Yaz için forma-tişört tarzı ürünlere ihtiyacım var;
    Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri - KISA KOLLU FORMA 320

Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri - MC 500 KISA KOLLU BİSİKLET FORMASI - SİYAH/BEYAZ/MAVİ

Tayrları çok özeniyorum doğrusu alıp kullanmak istiyorum.

Isı Yalıtımlı Bisiklet Kıyafetleri - Bib 300 Askılı Bisiklet Taytı - Siyah

Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri - 300 BİSİKLET TAYTI

2. Hüseyinsuna

Hüseyinsuna Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Up Up up

3. drumbanger

drumbanger Kıdemli Üye

Adı:
    Ata
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Koşu Çorapları - Ekiden 3 lü Koşu Çorabı-Siyah Çorap olarak bunları alabilirsin, teri biraz daha rahat dışarı atar.
    Isı Yalıtımlı Bisiklet Aksesuarları - 300 BİSİKLET BOYUNLUĞU Boyunluk olarak bunu alabilirsin, zaten bisiklet sürerken performanstan dolayı vücut ısın artacağı için polara gerek olmayabilir. Rüzgarı kesmek önemli olan.
    Eldiven güzel seçim ancak soğuk havada da olsan içinde elinin terleyeceğini göz önünde bulundur.
    Kışlık forma ve içlik de başlangıç seviyesi ürünler, ikisi de fiyatına göre düzgün seçimler.
    Yazlık forma fiyatına göre iyi bir ürün. Ama yedek forman olarak kullanabilirsin, asıl forman yıkanma döngüsündeyken bunu kullanırsın. Teri dışarı atma durumu çok da iyi değil.
    MC 500 daha düzgün bir yazlık forma, fiyatına göre gene güzel seçim.
    Isı Yalıtımlı Bisiklet Kıyafetleri - Bib 500 Askılı Bisiklet Taytı - Gri Bib tayt olarak bunu öneririm. Membran yüzeyi var hem sıcak tutar hem de belli bir nebzede su geçirmez.
    Decathlon'daki tekli uzun taytların hepsinin pedi konforsuz. Sadece tayt olarak uzun olanlardan alma, gene askılı taytlara bakabilirsin.

Ekstra olarak da;
    Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri - Bisiklet Tayt 700 - Şort Bağlantılı ve Bisiklet Şortu | Tchibo yazlık kısa taytlar olarak alınabilir.
    Kış ürünlerine önem verdiğini görüyorum. Isı Yalıtımlı Bisiklet Aksesuarları - Essential Bisiklet Ayakkabı Kılıfı 300 - Siyah/Beyaz ayakkabı kılıfı olarak alabilirsin, kış boyu tüm sürüşlerimde parmak uçlarımın hep donduğunu hissettim. Ayakkabı kılıfı unutulan ama önemli bir şey.
    Bisiklet Eldivenleri - 520 BİSİKLET ELDİVENİ - SİYAH Yazlık eldiven olarak da bunu alabilirsin, fiyatı 75 TL'den falan düştü. Jelli bir ürün, oldukça güzel fiyatına göre gerçekten.

Hüseyinsuna bunu beğendi.
  4. Hüseyinsuna

Hüseyinsuna Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @drumbanger söylediklerinizin tamamını dikkate alıcam.Gerçekten teşekkür ediyorum hocam,minnettarım ;-)

5. Fusrodah

Fusrodah Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Bisiklet:
    Mosso
    Arkadaşlar bana anti bakteriyel + jelli padi olan ince ve teri dışarı atabilen yazlık bir kısa tayt önerebilir misiniz ?