Bu sele iş yapar mı

Tepki
2
Bisiklet
Geotech
Bulgaristan'da eski bisiklet parçaları satan bir dükkanda kullanılmamış bir sele buldum sanırım çakma Brooks tarzı üretilmiş. Rus malıymış 25 TL ye aldım. Sizce iş yapar mı
http://img444.imageshack.us/img444/5698/img2747q.jpg

Scudo

cenktamay

Forum Demirbaşı
Tepki
271
Bisiklet
Canyon
Biz sadece selenin fotografini gorduk. Ama sele sende. Tak bisikletine bir muddet kullan ve birak popon karar versin :)

Devrim Uyanık

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Salcano
Çakmanın şekilden ibaret olup olmadığına bakar, bende bunun orjinalı var, sele sıkıntılarımı komple bitirdi, pedsiz kullanıyorum. Hatta yaylı almama gerek yokmuş bile dedirtti bana.

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Sezgin Abi selam,
bu sele tamamen kösele ise iş yapar ama özellikle piyasada çok olan kalıplarda sıkıştırılmış mdf üzeri kösele gibi üzerine kaplama ise görüntüden fazlasını vermez.

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
587
Bisiklet
Cannondale
Sportif kullanıma uymaz ancak şehir ve tur bisikletinde oldukça keyif verecektir. Brooks gibi orijinal dana derisi olmadığından kaba etlerin anatomisine uygun şekil değişimi olmaz.
Çok yıllar önce tüm şehir bisikletlerinde bu yaylılardan vardı. Postacı bisikletlerini anımsarsınız :)

İşe yarar bu sele de, yabana atmayın

Tepki
2
Bisiklet
Geotech
Bisiklete taktım en kısa zamanda deniycem ve yorumlarımı paylaşırım. Yalnız pek yakışmadı ama konfor daha önemli :)
Evet Doğukan mukavva tarzı bir malzeme üzerine kaplama yapılmış

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@sezginmesut

Sezgin Abi öyleyse bu sele pek ihtiyacını karşılayacak gibi değil. Sonuçta bunlar replikanın bile replikası şeklinde sadece görselliği dışında olması gereken kösele seleler ile başka benzerlik göstermemekte. Rahatlık kişiden kişiye göre değişse de ben her zaman için Selle San Marco kalitesine ve rahatlığına güvenen birisiyim, tabii ki amaç daha geleneksel retro/klasik ise Brooks b17, B17 Narrow bambaşkadır.