Bu şahsiyet!!

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alper demircan

Ben sizi Gokhan'nin arkadasi sandigim icin oyle yazdim kusura bakmayin.

Scudo

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Kavga etme eşiğindeyken birdenbire fikir alışverişinde bulunmaya başlayan Alper ve Murat Bey'i kutluyorum. İşte olması gereken bu.

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
@Birhan K.
Neticede burasi forum ve forumda tartismalar olmali yoksa bir anlami kalmaz.

Tartisma derken kavga degil tabii ki fikir tartismalari beyin firtinasi gibi bir durumdan bahsediyorum.

Kullanmaya usendigimden turkce karakterler yok ama bunlar hep tepetolk!!!

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@alper demircan

Öncelikle ben sizi gercekten gökhanin arkadasi sandim kusura bakmayin, baris ve arkadaslik teklif etmisdim ve siz de cevabinizla kabul etdiginizi saniyorum.

Neyse olan oldu yanlis anlasildi ama simdi herhalde hersey tatliya baglandi.
Bakin fully bisikletler cok degsik bisikletlerdir, mtb'ye hardtaille, yolla, sehir bisikletine benzemez.
Benim mavi enduro degil o bir Cross country bisikletidir, siyah olani bir CC ve Enduro'dur ama kesinlikle Downhill yapilmaz ve yapmak isteyen de kendini büyük risklere atmis olur. Benim Specialized Status bir Downhill bisikletidir.
Downhill ile Trail inisleri biribirine de benzese karistirmamak gerekiyor. Benim tahminim sizin DH'da kullanilir dediginiz bisiklet FR olmasi gerek.
Downhil bisikletinin geometrisi, saglamligi, fren jant sistemi, kaynaklari, gidonu, gidonbogazi vs vs digerlerine göre cok degsik tasarimlanmistir. Simdi yine diyeceksinizki yine cok bilmislik tasliyor ama cok bilmisle alakasi yok, ben tam 15-20 senedir bu CC, ED ve DH sporunu yapiyorum ve cok bilmislik degil de sadece tercübelerimi ve bilgilerimi paylasmak istiyorum.
Fully bisikletleri öyle kulaktan duymayla google den okumayla tercübe edilemez.