bu pazar(10 temmuz) şelale action

Selim26

Üye
Tepki
2
Selam.. Bizde 4 kişiyiz(artabilir yada azalabilir.) Nereye gidelim die düşünüoduk 2 seçenek var. Yarın aksam arkadaslara söliim(Yarın calısıyorum ancak aksam bulusuyoruz.) Benim Fikrim şelale.. Uzak mesafe olsun, kent ormanı burdan 10 dk lık yol Baydı artık. Gelip gelmeyeceğimizi yarın aksam buraya yazarım.

Scudo

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@bozuk_para

yaf ben gelemeyebilirm kuruş para yok yama yok içlastik yok pompa yok yok yok:Darka aktarıcı bile bozuk takır tukur gidiyor:D

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
dönüş güzergahını kalabak köyüne doğru cevirebilir kızılinlerden geri döne biliriz yada geldiğimiz yolda döneriz....

şimdilik dört kişiyiz

Selim26

Üye
Tepki
2
Size ii yolculuklar.. Arkadaslarla konustum baska bi yere gidelim dediler. Avlakkaya mı ne varmış o taraflara gidicez.. Gelicektim ama olmadı başka sefere, baska pazarmı kalmadı..

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
hay ALLAH bende kalkamadım zaten sabah sabah yarım akıllı oluyorum:)sizden çokça foto bekliyoruz.(özellikle bay lale'den).hadi bakalım bende birazdan dağküplüye gidecem.tek kişilik dev kadro olarak.en az 30-40 foto sizi bekliyor:)

B.Emre Kodal

Daimi Üye
Tepki
90
@Selim26

vala avlakkayayı bnde cok mrk edıorm traiking midir nedir onu ypıolarmış insan eli değmemiş kadar temiz su falan die duymusdm :D