Bu nasıl zihniyet? Ne desem ki...

Scudo

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
ben 10 km gittim diyince çoğu arkadaşım olum mal mısın lan? senin bu ettiğini deli etmez vs vs. saçmalıyorlar :)

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@Harun Salcı

Kudret Abi'nin sadece bisikletini değil yaşam tarzını görseler kafayı yerler herhalde. ben Kudret Abiyi Scott forması dısında sadece kliplerinde gördüm :)

Berk KIRNALI

Aktif Üye
Tepki
53
Bende lise öğrencisiyim bisiklete başlama olayımız arkadaşlarımızla birgün pikniğe gidelim fikriyle oluştu , önce araba kiralama fikri geldi sonra otobüs, yürüyelim falan derken bisikletle gidelim demiştim. S.git falan muhabbet yapmışlardı şimdi hepimiz bisiklet aldık her hafta sonu 100km+ yollara çıkıyoruz :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@M.Kaptanbaşı

Sen ne güzel yazmışsın öyle ya. Valla süper. Burda yazılanları o küçük beyinliler okusa da birşeyler anlamaya çalışsalar. Gerçi o zihniyet bunları da anlamaz. Bırakın kendileri sürünecekler sonunda.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Bugün sana "Salak mısın" diye cümle sarfeden vatandaş ve onun gibileri çürümeye mahkumdurlar. Asla ve asla da bizler gibi olamazlar. Başka bir arkadaşımızın dediği gibi onlar 2.tip cahil insanlardır. Yarın öbür gün onları haztanede ziyaret edecek olanalr yine bizleriz. İnsanlık bizde kalsın ;)

Her koşulda ; Dağda, Yolda , Bayırda , Patikada , Suda , Karda , Kumsalda.... vb. gbi yerlerde; Her zaman BİSİKLET. Hep Destek , Tam Destek.

YAŞASIN BİSİKLET KARDEŞLİĞİ, BİSİKLETÇİ KARDEŞLİĞİ.

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
Bisiklet de değil olay,olay bir farklı duruş sergileme ve onun arkasında olabilmektir.Bence savundugunuz bisikletin hep arkasında olun ama arkasında olurkende ona karşı saldırı yapıldıgında yanıtınızında hazır olması gerek yani bilgilenin okuyun örenin.

MertcanBalıkçı

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar Bu Olay Dün benim Başımada Geldi Dün Ank Yenimahalleden ,Çıktım Keçiörende Mola Verdim Bir Büfenin Önünde Durdum Bekçinin Teki Geldi Nerden Fln Geliyorsunuz Dedi Anlattım İşte Dediki Bu Bisiklet Olsa Olsa 200 Tl Lik Bisiklet Bende Ordn Sinirlendim Bu 200 TL Değil 1000 TL Diğince Adamı Gülme Tuttu Adam Bana Amma Sıktın Diyor 1000 TL'ye Bisikletmi Olur Bende He Yürü Git Dedim Daha Konuşuyor Adam Ben O Paraya Motor Alırım Dedi Bende İİ Al Dedim Hayrını Gör Deyip Geçtim İşte Arkadaşlar Ülkemiz Bu Kadar Geri Burdan Belli Oluyor Avrupanın En Kötü Şehrinde Bisiklet Yolları Var Ne Diyelim ... :) Cahillik

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Arkadaşlar bisiklete binerken yaşadığınız ve karşılaştığınız tepkiler bence normal. Bende yeni bisiklet aldım ve bisikletimi almak için bu foruma üye olmadan önce bir bisiklete verilebilecek maximum paranın 200TL olacağını ve bu paraya harika bisiklet alınabileceğini düşünüyordum.

Ne zaman ki! merak etmeye, araştırmaya ve okumaya başladım, işte ozaman düşüncelerimin yanlış olduğunu anladım ve bisiklete artık çok farklı bir açıdan bakıyorum. Sağlıklı yaşamak için, spor yapmak ve özgürce dolaşmak için bisiklet tercih edilmelidir. İnsan bisikleti ile yol aldıkça kendine daha fazla güveniyor.

Kişisel fikrim; verilen tepkilere kulak asmadan yaptığımız doğrudan vazgeçmeden pedallamak ve rüzgarı hissetmek. Gerisi yalan dolan :)

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
Hayat her alanda simetrilerden oluşur. Küçük, büyük - güzel, çirkin - iyi, kötü vs. vs. Tek tip bir hayat hayal edebiliyor musunz? Büyük olmasa küçüğü bilmezdik. Çirkin olmasa güzeli bilemezdik. Kötü olmasa iyiyi bilemezdik. vs. vs.
Böyle hayat daha güzel be... :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Vay kardeşlerim ne güzel yazmışlar öyle. Hepinizi selamlıyorum arkadaşlarım. Güzel yazıyonuz.

• Beğen
Tepkiler: Harun.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@aslan asker

Harikasın be Aslan Bey. On numara. Allah Sağlıklı bir şekilde devamını erdirsin.

Tepki
30
banada acıyan gözlerle bakıyorlar.böyle değişik bir gülümsemeyle neden bu kadar cok bisiklete biniyosun diyenler var.özgürde hep bisiklete biniyor.sonrada espiri yapıp ohh en iyisi seninki üstü açık benzin yemeyen spor arabanamı biniyosun diyenler.MADEM SEN NORMALSİN MADEM BU KADAR GÜZEL BİR ŞEY NEDEN BU İNSANLAR YÜYÜYOR ONLARINDA BİSİKLETLERİ VARDIR BÜTÜN BUNLAR SALAKMIKİ DİYENLER:d Böyle uzar gider en güzeli duymamazlıktan gelmek.

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Şu yağmurlu havalarda balaklava(bere tarzı kafa giyimi), parmaklı eldiven, sıkı gib giyimle sırılsıklam yol alırken ki insanların acıyarak bakışları ve içlerinden belkide ''yazık'' yada ''bu havada bisiklet mi binilir, aptala bak'' gibi yorumlar yapanlarda var bir de. Halbu ki ben o sırılsıklam halimle yağmurda ve ıslak zeminde havalara uçmuş büyük bir zevkle ilerliyorum. Onlar bunu anlayamaz.

Fiyat noktasındaki ''aptal'' vurgularına ise artık gülüp geçiyoruz. Bu meseleye her değinene bu sayfanın linkini vereceksin olup bitecek. Okurlarsa belki biraz anlarlar...

• Beğen
Tepkiler: Harun.