Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bu modellerin kadro açıklıkları neler?

Konu, 'Salcano' kısmında bartbartez tarafından paylaşıldı.

1. bartbartez

bartbartez Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet almaya niyetlenen biri olarak bu forumu inceledim ve oldukça yararlı bilgiler edindim. öncelikle teşekkürler. ancak salcano nun üç modeli arasında kararsız kaldım.
    1-ng 600
    2-insomnia
    3-mountaineer
    boyum 1,79-1,80. öncelikli amacım tamamen amatörce kullanım. şehir içi ağırlıklı kullanım yeri. bir günde yapacağım max. km 10 olur tahminimce .. ama ortalama 5 km olarak varsayıyorum. küçük bir kasabada yaşıyorum ve kullanabileceğim alan kısıtlı haliyle. dağa çıkıp gezme ileriki aşamalarada olabilir.
    neyse lafı uzatmadan sormak istiyorum yukarıdaki modellerden benim gözüme kalite olarak ng 600 takıldı. ancak fiyat ve renk olarak mountaineer daha uygun fakat ınsomnia resimlerden görebildiğim kadarıyla daha güzel görünüyor.
    şimdi karar vermemde yardımcı olursanız çok sevineceğim. burada şunu da öğrenmek istiyorum esas. kadro açıklıkları hakkında bilgi edinebildiğim tek model ng 600. bana uygun bir kadro boyu sanırsam. ancak diğerlerini bilmiyorum. burada kadro açıklığı uygun olursa mountaineer fiyat olarak bir adım öne geçecek.
    sizden bu modellerin kadro açıklıkları hakkında bilgi ve genel tavsiyelerinizi bekliyorum. teşekkürler.

2. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben salcano'dan vazgeçin derim. O bisikleti o fiyata alacağınıza 300 YTL'ye Sedona Scud var. http://www.kackarbisiklet.com/tr/urun_detay.asp?productID=712&cat=Bisiklet Yine fiyatını tam olarak bilmiyorum ama biraz daha eklerseniz. Sedona Borla alabilirsiniz ve Sedona salcano'ya göre çok daha kaliteli bisikletler. Kron xc500 'de olabilir. Bence bu bahsettiğim bisikletleri tercih edersen, hem daha hafif, daha kaliteli ve sağlam olurlar. Ayrıca Bahsettiğiniz salcano ng600'ün teknik özelliklerinde yeterli bilgiler yok, kadro boyu var mı?, vitesler hangisi, vs. kısaca kompenantlar hakkında yeterli bilgi bile yok.

3. bartbartez

bartbartez Yeni Üye

Seviye:
    sinopta yaşıyorum ve buralardada sedona bayii yok. kaçkar bisikletin sayfasından da kredi kartı ile satış olup olmadığına dair bilgi yok başka bir şekilde internetten satış yapan yer var mı acaba? (sedona scud için soruyorum) ki zaten salcanoya yönelmem de en fazla bundan dolayı idi.

4. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ankara'da Erdoğanlar Bisiklet'ten alabilirsin. Kendileri güvenilir bir firmadır ve sana her türlü danışmanlık hizmetini verecektir. Bence onlar ile hızlı irtibata geç ellerinde kalmayabilir.