Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu konuyu buraya yazmak İstedİm okumanizi İstİyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ahmet Selim Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Selim Öztürk

Ahmet Selim Öztürk Yeni Üye

Seviye:
    Çünkü bmx bölümünde kimse ilgilenmiyor genellikle. Arkadaşımla benim bisikletlerimiz var Arkadaşımda Salcano NG650 Bende ise Salcano 212 HD 18 var. Bisikletlerimizden memnunuz uzun dağ yolcuklularında bu bisikletlerimizi kullanmayı düşünüyoruz ;) Yazın işe giricez büyük ihtimal BMX Toplamayı düşünüyoruz Bmx alsak çok pahalıya gelicek çünkü Salcano'nun kötü BMX'leri bile 400'den aşşağı fiyatta değil. Türkiye'de bisiklet parçaları çok pahalı bunun bisikletlere önem verilmediği olarak biliyorum çoğu insan çocuğuna binsin diye kötü bisikletler alıyor (canello vs) Gerçekten bisiklet sever arkadaşlarımdan özür diliyorum ülkemizde bisiklet hastası bir çok kardeşim var fakat firmalar nedense türkiye'de pek önem vermiyor ülkemizde iyi bisikletlerde yapılıyor (bazen) Ama genellikle tüm bisikletler yabancı marka Ülkemizde bisiklete önem verilmediğinin kanıtı. Bu ülkede bisikletlilere yol bile verilmiyor bu konuya bi değinmek istedim. İstediğiniz yorumu yapabilirsiniz bana ama kendime göre haklı olduğumu düşünüyorum evet gelelim toplamaya , BMX toplamayı düşünüyoruz bilirsiniz her şehirde bit pazarı vardır ordan parçalara alıp temizce boyamayı düşünüyoruz zaten çok hareket yapamayız yani. Yorum yapan herkese teşekkürler , Saygılarımla :) :in:

2. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bit pazarlarında çalıntı bisikletler olyo forumda konuları da var şahsen elden veya dükkanlardan 2. El parça almanızı tavsiye ederim bit pazarında nekadar ucuz da olsa o kul hakkına girmek istemezsiniz herhalde

3. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    bende bu zamana kadar hep gidip eskicilerden hurda bisikletleri modifiye edip 0 bisiklet gibi yapıyordum bayabi para harcıyordum ama artık yapmayacağım yazın arkadaşımla birlikte sedona borla almaya karar verdik uzun yola filan çıkacağız istanbulda oturuyorum kocaeli bolu çanakkale ankara çankırı izmir geziceğiz tüm yaz boyunca bu arada toplama bisiklet yapıcaksan hurdacıların ana yeri vardır her semtte yada her şehirde bulunur dev ambarlardır bütün eskiciler oraya gidip ellerindekileri satarlar sende oraya git bisiklet aradığını söyle zaten bisikletler bu tarz yerlerde 5 tldn başlarlar sağlam yürür olanlarıda 45,50 tlye kadar giderler

4. Ahmet Selim Öztürk

Seviye:
    Teşekkür ederim yorumunuz için

5. Ahmet Selim Öztürk

Seviye:
    Eskişehirde var mı ki ? bulmaya çalışıcam .

6. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    türkiyenin her yerinde zaten eskiciler vardır istersen eskişehirde sanayiye git işe yarar bir şey belki bulursun

Ahmet Selim Öztürk bunu beğendi.