Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu kafaya ulaşırsak bisikletlerimizi de rahat rahat süreriz bence.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında emancipation tarafından paylaşıldı.

1. emancipation

emancipation Forum Demirbaşı

Seviye:
    [​IMG] [​IMG]

California eyaletinin San Jose kentinde yaşayan Amber Marienthal'ın Bubba isimli kedisi, evlerinin yanındaki Leland Lisesi'ne o kadar çok dadandı ki, okul yöneticileri sevimli kediye öğrenci belgesi çıkarmayı uygun gördü.
    O kedi artık bir liseli / 1 - Foto Haber Galeri

Çünki hayvanı sevmeyen ona saygı duymayanın, insanı sevip saygı duymasını beklemek boşa.

2. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kediler güzel hayvanlar :) Nankör derler, alakası da yoktur :)

Aslında bu kafayla doğrudan orantılamak çok mantıklı değil bana kalırsa trafikte bisiklet sürmeyi.

Mevzu halkın refah seviyesiyle alakalı birazda. Aktif olarak araba ve motor da kullanan bir insanım. her yaz bir 10.000 km yapıyorum herhalde araçla aileme şoförlük yaparken. Gördüğüm şey şu, İç bölgelere doğru geldikçe trafikte hödükleşme artıyor, sahil kasabalarına gittikçe hödükleşme azalıyor. İnsanlar genel olarak iş stresinden, koşuşturmadan, geçim sıkıntısından ne kadar uzak kalırsa o kadar anlayışlı dikkatli ve kibar oluyorlar. Refah seviyemiz artarsa bence o zaman rahat rahat trafikte bisiklet süreriz.

Serden Us, emancipation ve Cem Unden bunu beğendi.
  3. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Bu ülkeden bi beklentim yok aslında. O nedenle çok da dert etmiyorum. Refah seviyesiyle de alakalı değil bu işler. En çok haksızlığı zorbalığı parası olanlar yapıyor. Eğitim şart diyecem o da parayla ne yazık.

Fazla da yazmak istemiyorum , dalacam birazdan siyasete ortalık karışacak. :)