Mosso'nun bu kadroları Türkiye'de neden satılmıyor?

Scudo

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
273
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
evet turmoil,lead ve sprint kadroları türkiyede bulmak mümkün izmirde seda ve doruk bisiklette bulunuyor.diğerlerini bilmiyorum ama onlrda bulunur belki.

• Beğen
Tepkiler: alptuğ altındiş

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@niyo

evet bu kadroları seda bisiklet satıyor.Bende de Falcon var.Buyrun fiyatlarıyla beraber kadrolar mevcut.Benim en çok getirmelerini istediğim kadrolardan biride Mosso Ferret Scandium malzemeden yapılan kadronun 18" liği 1200 gram :eek:
(link)
(link)
Type: 26"MTB
Size/Weight: 14"(1.10Kg)-20.5""(1.25Kg)
Material: U.S.A SC 7Scandium
Description: Extra Light Tripple Butted3 D/T CNC Gusset
C/S Muscle Shaped
END Forged CNC

• Beğen

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Mosso kadroyu yakından hiç incelemedim, renk ve dizayn olarak fena görünmüyor ancak, yukarıdaki bazı modellerin görüntü itibariyle kaynak işçiliği ve furç bölümünün altındaki kaynaklı ek apartalar hiç hoş durmuyor. Tabi kişisel fikrim.

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
273
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
@ondert

Bu kadro gerçekten güzel ve hafifmiş..

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Scandium kadro tamamen Amoeba Scandium olanın aynısı destek yerleri bile... Ben olsam tercih etmezdim... Al olanlarda sorun olmaz ama Sca bence pek iyi bir seçim değil...

• Beğen

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
273
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
@Hasan Çağrı

Peki neden tavsiye etmediğinizi öğrenebilirmiyiz scandium kadroyu?

mevzun

Daimi Üye
Tepki
47
Sanırım scandium kadronun kaliteli işçilik gerektirdiği ve bunun bu şirketlerde yeterince olmadığından böyle bir yorumda bulundu. :?

Kadronun fiyatı 100€ yu geçtiğine göre, evet vergi verirsiniz. Bu da fiyatı aşağı yukarı ikiye katlar.

Mosso slalom kadroda doruk bisiklette mevcut olması lazım. Hatta 2. el satanlar dahi forumda vardı.

Bende Mosso ve benzeri firmaların furçun altındaki destek cnc parçadan sorun yaşadığı, zamanla esnediği, hatta çatırdadığını duydum. Ama ne gördüm ne yaşadım.

Berkay Benli

Daimi Üye
Tepki
235
Lead, Turmoil, Sprint, Fire Power, Falcon, Mustang, Exquisite, Slalom, Ferret bunların hepsi Türkiye'de mevcut. Geri kalanlar ise gerek fiyat gerek talepten dolayı Türkiye'de yok.

Foruma konu açmadan önce biraz araştırma yaparsak hepimiz için çok faydalı olur...

• Beğen
Tepkiler: sprint

mehmetz

Üye
Tepki
432
@Berkay Benli

konu açmak için araştırma mecburiyetimi var. ki doruk bisiklette kadroların ne resmi nede fiyat aralıgı var. mosso kullanıcısı olarak bu modelleri ilk kez gördüm ve paylaşmak istedim.

• Beğen
Tepkiler: sprint

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
arkadas kadroları tanıtmamış neden bunlardan tr de satılmıyor demiş. zaten sorduğu kadroların büyük bir bölümü tr de mevcut izmirde doruk bisiklette bulabilirsiniz. bu sene mossonun yol kadrolarıda geldi onlarıda doruk bisiklette bulabilirsiniz. doruk bisikletten turgay abi yada mustafa abiden yeterince bilgi alabilirsiniz. zaten turgay abi kendisine de bir tane topladı. iyi forumlar

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
öylede gidip incelemeye fırsatı olmayan arkadaşlar netten resimlerine ölcülerine bakarak bilgi ediniyorlar benim gibi o yüzden bende yol biiskletleri ile ilgileniyorum mossonun yeni olanlarla turgay abinin bindği ile ama hiç göremedim zaten doruk bisikletin sayfasındada sonuçta gidip almayanlar için neten sipariş edicekler için öenmli olmalı bence yayınlanmsı umarım ilgilenlir bu konu hakında

• Beğen