Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Kadro Çantasını nereden bulabilirim?

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında olgun şenel tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. olgun şenel

olgun şenel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba.
    Arkadaşlar kadro önü için çanta arıyorum fakat hep aynı tip ve işlevsel olmayan çantalar var. Bir ilanda arkadaş satmış marka model belli değil ama aradığım tip bir ürün. Böyle bir çanta yada benzerini gören bilen var mı? Yabancı sitelere de baktım ama bulamadım. Yabancı sitelerden de olabilir.

Bahsettiğim ilan. (Büyük olan çanta): http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=110249&highlight=kadro+%E7antas%FD

SLR makinayı ve yandaki ceplere de ufak tefek, kaybolunca insanı delirten, aralara kaçan bazı eşyaları ve telefonumu koyacağım. Gidon çantası var fakat yeterli olmuyor. Özellikle fotoğraf makinası için dert. İlandakine benzer bir ürün görür duyar rastlar yada elinizde varsa satıyorsanız hemen üzerine atlayabilirim. İlginize şimdiden teşekkürler...

2. A.Bülent Yamaner

A.Bülent Yamaner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben de var, ama sadece 25.4 mm. gidon lara takılabiliyor.

3. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba Olgun Kardeşim,

Geçtiğimiz sene ben de böyle bir çantaya ihtiyaç duydum ve aşağıda linkini verdiğim siteden aldım.Hala bende var bu çantadan ama ben de kullanacağım.O yüzden bu siteden alabilmen için sana linkini gönderiyorum.Umarım istediğin çanta budur.Bol pedallamalar

http://www.ebay.com/itm/2012-New-CO...018?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item232581b1d2

4. olgun şenel

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Cevaplarınız için teşekkürler fakat bir yanlış anlaşılma var. Gidon çantası değil Kadro çantası arıyorum :)

Örnek olarak bir görsel koymakta yarar var. Aradığım buna benzer birşey ama dediğim gibi ilk mesajımdaki ilandaki tarz bir çanta arıyorum.

5. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Olgun buna benzer bir şey bende var, senin istediğin daha büyük anladığım kadarıyla. Bir konuda uyarmak isterim, ayakta sürmeye kalktığında dizlerin çantaya değecektir. Bendeki çanta büyük olmamasına rağmen ayakta sürmek istediğimde dizlere çok az da olsa sürtme yapıyor ve rahatsız ediyor. Sadece bisiklet yüklüyken kullanmaya karar verdim zaten yüklüyken pek ayakta sürülmüyor :) Aklında olsun istedim.

6. olgun şenel

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bunu söylediğin iyi oldu Eser. İşin o kısmını düşünmemiştim ama ben de tur bisikletinde kullanacağım zaten, ayağa kalkarak sürme durumu çok nadir oluyor. Bisikletimi biliyorsun, gidon çantası turlarda el altındaki ufak tefek eşyalar ve fotoğraf makinası için çok kullanışlı ve elzem. Diğer yüklere konaklama durumlarında el atılıyor daha çok. Neredeyse hareket halinde ve kısa duraklamalarda sadece gidon çantası tüm ihtiyaçlarımı görüyor fakat asıl yeri kaplayan fotoğraf makinesi. Ve makinenin diğer eşyalar ile aynı yerde olması sıkıntı oluşturuyor. Bir de cep telefonu. Sadece makine ve telefon için kadro çantasını düşündüm ben fakat SLR bir makine sanırım sığmayacak. Belki diğer eşyaları ve cep telefonunu kadro çantasında, fot. makinesini de gidon çantasında çözebilirim.

Sen elindeki ürünü satmayı düşünüyorsan görüşebiliriz özelden.

7. Mümin MUTLU

Mümin MUTLU Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.