Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Jant Nasil Yardimci Olursaniz Sevinirim

Konu, 'Tekerlekler' kısmında soneryen tarafından paylaşıldı.

1. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    selam bu aşağıdaki jant nasıl acaba fiyatı çok ekonomik bana bu fiyatlarda güzel 2 ad. jant lazım birde bu fiyatın içinde göbeği ve telleri var mı yok mu anlayamadım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Eğer jant telleri ve göbeği dahil değilse ben kendi jantımın üzerindeki göbeği ve telleri kullanabiliyor muyum?

http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,1402,DeltaBisiklet,1300

2. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu ürün sadece jant çemberinden ibaret..yani janta teller ve göbekler dahil değil, kendi jant tellerinizi ve göbeğinizi tabi ki kullanabilirsiniz ancak tekrar jantı ördürmek için bir para ödeyeceğinizden çokta mantıklı gözükmüyor..bol pedallı günler diliyorum..

3. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Peki ne yapabilirim ne tavsiye edersiniz. Örülü bir jant mı alayım. Jantı ördürme ne kadar tutar ki? Jant ördürme fiyatı göbek ve tellerinden daha da mı pahalıya geliyor ki böyle demişsiniz. Bilgilerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin. Ona göre bu hafta cumartesi alacağım. Teşekkür ederim

4. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    O kadar pahalıya gelmez sanırım.Mesela bende o şekilde alıp ördürmeyi düşünüyorum.İyi Günler...

5. Said Ergöktaş

Said Ergöktaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    o fiyatın üzerine biraz daha eklersen zac 19 jantlar var.36 delik 15 euro,32 delik 19euro.onlar daha güzel(kanımca).ben onu tavsiye edrerim.Yeşil bisiklette var.internetten bakabilirsin.