Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu ilan hakkındaki görüşleriniz.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Oğuzhan k tarafından paylaşıldı.

1. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
  2. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Öncelikle kadro boyu size uygun mu?
    İkinci olarak bisikletin ağırlığı 10 kilo civarında bildiğim kadarıyla. Bu ağırlık yol bisikleti için biraz fazla ama siz mesela 13 kiloluk bir bisikletten buna geçerseniz size bu kuş gibi gelir, uçmaya başlarsınız. Fiyatı makul 850 liradan bahsediyoruz. Yol bisikleti için çok düşük bir fiyat. Alırsınız, 1-2 sene kullanırsınız, satıp daha iyi, daha hafif bir şey alırsınız. Zaten bisiklet hevesiniz olduğu sürece model yükseltme isteğiniz hiç bitmez.
    İstanbul'dasınız sanırım, gidip bakın, gözünüzle görün, dendiği gibi bisiklet eski değilse kırık ezik vs yoksa alın, güle güle kullanın.

3. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Carraro 022 cr race mi ? Mosso 772 RACE SORA - BisikletForum Şöyle bir kısım var forumda herhalde sıkıntılı bir model sanırsam.

Bilal bey almakdan ziyade dedimki kendi kendime böyle bir dünya devi donanım markalı bir bisiklet 850 tl'ye verilirmi diye ama sıfırda 1500-1700 arasıymış.kendi bisikletimle kıyasladım'da ben kendi peugeot'mu satsam bugün 1000 tl'den aşağı vermem bu arkadaş bu bisikleti nasıl bu fiyata veriyor ilginç geldi ama çok'da pahalı değilmiş sıfırı.

4. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Fiyatı çok uygun bence. Lastikleri güzel, jant seti hiç kullanılmamış, aynakol orjinalindenden farklı olarak Veloce ki normalde FSA var. Özellikle frenleme konusunda bu set, Shimano'nun giriş seviyesi modellerinden kat kat iyi gelmişti ben test ettiğimde. Bence iyi bi seçenek..

5. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Berk bey kaçırma diyorsunuz yani doğrumu.

6. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Ben olsam listemin başına koyardım :) 3 ay önce bisiklet bakıyorken bu bisiklet için 1100, 1300 TL isteyenler vardı. Sıfırının Sora setlisi 1580 TL ki bana göre Xenon, Sora'dan çok daha iyi. Xenon'u birkaç kere test ettim, Sora'yı da 2 sene kullandım.

Ömer KARAN bunu beğendi.