Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu iki takım komponentler için ne dersiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında wolf55 tarafından paylaşıldı.

1. wolf55

wolf55 Misafir

Öncelikle herkeze selamlar, aranıza yeni katılmakla beraber bisiklet sürmek benim için hayatın bir parçasıdır,
    Ayvalıkta oturduğumuz yıllarda ve her yaz gittiğimde günüm bisiklet üzerinde geçerdi ve altımda Bianchi'nin sadece standart bir MTB'si bulunmaktaydı,
    İstanbulda olduğumda ise bu zevkimi iş hayatım sebebiyle gerçekleştiremiyordum ama karar verdim, yeter artık dedim ve bir toplama listesi oluşturdum,

Aşagıdaki iki liste içinde en sert eleştirilerinize açığım, yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkür ederim,

[​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]

2. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Aramıza hoşgeldiniz. Bisikleti kendinize göre araştırdığınız için teşekkür ederim.Hergün onlarca yeni üye katılıyor aramıza fakat keşke herkes sizin gibi araştırma yapıp sonra sorsa çok güzel olur.
    Set 2 fiyat açısından uygun olur.Kadro seçimi size kalmış geri kalan komponentler zaten aynı.Bu yüzden seçim yada yorum hakkı bırakmamışsınız gibi.Size tek yorumum kadroları biraz daha araştırmanız yönünde olacaktır.
    Deore Hidrolik fren setinin fiyatına nereden baktınız acaba bir yanlışlık olmasın sakın.

3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Listeyi göremedim, tekrar upload edebilir misiniz?

4. wolf55

wolf55 Misafir

Ben de bir kez daha teşekkür ederim,
    evet liste kadro dışında farklı değil ama benimde takıldığım nokta o ve çok araştırdığımı zannediyorum ama bir türlü kadro satan yer bile bulamıyorum, 1-2 çeşit var yok yanılıyor muyum?
    Bir seçenek adresi verebilirseniz çok sevineceğim, ayrıca deuro set fiyatını Delta'dan aldım,
    Bir de resimleri tekrar upload ediyorum, inceliyebilenlere tekrar teşekkürler,
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]