Bu hareketi yapan var mı?

Scudo

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
manisaya çıkarken yanımdaki birkaç "genç" yapıyordu

BF Okuru

Üye
Tepki
1
en sevdiğim hareket :) bazen gerçekten gerekli oluyor. 25 psi hava basılı 2.2lik lastiklerle iniş yapmaya giderken çıkış için gücüm kalsın diye. yeterli güvenlik önlemelerini alırsanız gayet eğlenceli. bide bunun traktör versiyonu var o daha eğlenceli :D

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
nasıl yeterli önlemi alabilrsiniz ki böyle bir hareket için?

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@funq

en azından tehlike durumunda kaçabilmek için kamyonun karkasından değil yanından tutunuruz ve reflexlerimiz yeterince kuvvetli ise kaza oranı çok düşüktür. gerçi ben genelde yokuş çıkarken tutunurum kamyona ki yokuş çıkan bir kamyon ne kadar yavaştır herkes bilir ;) yukarıdaki yorumumda belirttiğim gibi zaten düz yolda hızı düşük olduğundan daha az tehlikle vardır bu nedenle düz yolda traktöre tutunurum bir süre sonrada zaten traktör sürücüsü kasaya binmeme izin verir muhabbet ede ede gideriz :D

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
benımde en sevdıgım hareketlerden bırıdır...sımdı bı freerider olarak yokus cıkmak ters duser bana...hemen yokusun basında ısıklı ısıkta bır kac genc pusu kurarız kırmızının yesıle donmesını bekleyerekkk....Isık yesıle dondugu zaman harra yardır buyuk ayna,zaten 1 tane dıslım var ama olsun:)yandan bı yapıstıkmı 5 kısı ıp gıbı arka arkaya yapısıoruzz...ılk once kamyoncu gorunce kornaya felan basıo malum yokus cıkıoz duramazda zatı ,dursada kalkmaz amcaya bı kaş göz caktıkmı yolda devam yokuusun sonuna kadar...ne yapalım bızde ınıs yaptıgımız yerde teleferık vs. olmadıgı ıcın bu yonteme bas vuruoruz...bu olayı gunde 7-8 kere tekrarlayınca baya zevklı oluo...:sigaraici

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Bu işin tehlikesi zevkinden fazla!Bu yüzden nerdeyse parmağımdan oluyordum.