Bu film inanılmaz dı ? Bu yazıyı okumanızı Şİddetle tavsiye ediyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba arkadaşlar dün bir film izledim filmin ismi "50 İLK ÖPÜCÜK"
İzleyenler varsa biliyordur.Ama kısaca anlatayım

Çapkın bir adam vardır bu adamın 10 larca kız arkadaşı var hiç birine baglanmıyor.
Bir gün bir kafede oturken bir kız gözüne çarpıyor ve bu kızla çıkmak istiyor yanına gidip sohbet etmeye başlıyor neyse araları iyi oluyor.Bir sonraki sabah adam aynı yerde kızı bulacagını düşünerek cafeye gidiyor ve kız orda hemen yanına gidip dün kaldığı yerden devam ediyor ancak bir sorun var ve kız onu tanımıyor.Adam böyle bir şeyin olamayacagını dün tanışıp konuştuklarını söylüyor.Kız adama sapık muamelesi yapıyor.Daha sonra kızın bir kaza geçirdigi ve her gün yaşadıklarını gece unuttugunu anlıyor ve adam büyük bir aşkla kız ile her gün yeniden tanışıp yeniden kendine aşık etmek zorunda kalıyor ve bu müthiş bir aşk halini alıyor hem duygu hemde aşk yüklü bu filmi izledikten sonra çok etkilendim şimdi sizlere bi soru
Böyle bir kızla yaşamak çok zor olurdu böyle şeyler beni sıkar mı derdiniz.
Yoksa aman ALLAH'ım ne büyük bir aşk mış bende böyle bir aşk yaşamak isterdim mi derdiniz?
Hadi bakalım düşüncelerinizi aktarın...Filmin geniş açıklamasını soru ve önerilerinize göre yaparım :)

Scudo

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Merhaba,

Konu sinema ile ilgili olduğu için bu kısma taşıdım buradan devam edilebilir. Bende izledim 50 first datesi. Çok farklı ve hoş bir hikayesi var bence. Kişisel fikrim ben çok zorlanırdım böylesi bir olayda. Her gün kendini sevdirmek, onu ne kadar sevdiğini, sana güvenebileceğini, neleri sevdiğini neleri sevmediğini yani ilişkinin en zor kısımlarını tekrar tekrar yaşamak benim için kabus olurdu. Ama çok sevilirse yapılır tebi ;)

Barb.

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
güzel bir filmmiş ben baya bir zorlanıtdım o kızla her gün her gün ben kıza kendimimi tanıtacam yaw :D

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
acayip bi film.çok güzel.izlemeye doyum olmaz

sevgili

Üye
Tepki
28
abi seyretmedim ama gerçekten manyal bişiiiii
ama ben hergün aynı muhabbat çekemezdim herhalde...
bi değil iki değil .... gerçi artık ne yi seviyor neyi sevmiyor insan ezberler ama .....sizz onu çok iyi tanıyorsunuz oo sizi yine yeniden tanımıyor çoooook zoor çoook