Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu da benim servis aracım

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında ayhandeniz71 tarafından paylaşıldı.

1. ayhandeniz71

ayhandeniz71 Aktif Üye

Adı:
    Ayhan Deniz
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhaba bisikletdaşlar elimde daha önce iki tane mountain hd bisikletlerim vardı fakat 1500 tl kadar nakte ihtiyaçım olduğu için arabada alacağımdan dolayı eksiği tamamlamak için bisikletlerimi satmıştım buda benim kızımın bisikleti üzerindeki heybeyi geçen yıl ben yapmıştım yaklaşık iki haftadır işe bisikletle yaklaşık geliş gidiş 14 km bunla gidip geliyorum biraz sıkıntı oluyor ama inşallah yakın zamanda mountain tarzı bir bisiklet alacağım bisikleti sattıktan sonra inanın onları çok arıyorum yanımdan ne zaman mountain hd bisiklet geçse insan hemen istiyor o bisikletleri arıyor

Ekli Dosyalar:

AliG., Hastateker ve boritz bunu beğendi.
  2. Hastateker

Hastateker Forum Demirbaşı

Adı:
    Osman Özgün Yıldız
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben de geçen yaz heveslenmiştim bisiklete. Okula gidiş geliş 3 4 km için bisiklet istiyordum babamdan. Babam sınav senem olduğu için izin vermemişti sakatlık çıkar filan diye.
    Ben de sizin gibi gözüm bisiklet gördükçe içimin yağları eriyor size hak veriyorum :D
    İnşallah üniversite ile beraber yeni bir bisiklete sahip olacağım sizin de gönlünüzün istediği gibi olsun :)

3. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ayhan bey başlıkları büyük harfle yazmayın lütfen