Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bu da benim oğlan :)

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında aliburak tarafından paylaşıldı.

1. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bisikletim sedona 701, fakat üstünde ihtiyaçlarım doğrultusunda ve bütçem sınırlarında bazı değişikler yaptım, aslında baya bir değişiklik yaptım. maşayı değiştirdim, vitesleri 3x9 yaptım ve daha bir sürü değişiklik. şu anda her işimi görmekte, zinciri hariç her parçasından ayrı ayrı memnunum, bakımlarını hiç bir zaman aksatmadım ve bunda forumun katkısı çok büyük oldu zira her bakımını kendim yapıyorum ve bunun için sayfalarca forum okudum:) defalarca uzun tura çıktım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım, sadece bir ara denemek için ucuz dişsiz yol lastiklerinden takmıştım, ağzım yandı tabi baya:) yarı yıl tatilinde bir kaç gün sürecek bir tur daha düşünüyorum, eskişehir'den çıkıp kütahya-çavdarhisar'daki aizanoi antik kentini gezmeye gideceğim, işte bisikletim, yorum sizin :)

İslam Gölge, Ozan Duran ve gok bunu beğendi.
  2. serkan caz

serkan caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ılk yorum benden olsun bısıkletınız hos gercekten beyaz kırmızı yakısmıs allah kaza bela vermesın :) uzun yola degılde dag cıkısı ınısı yapmak ıstersen ulas bana yakında baslıcaz kent orman boz daga fln beklerım :)

3. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    teşekkür ederim:) tabi ki o tarz etkinliklere de katılmak isterim, bozdağ'a çok inip çıktım fakat kent orman nasip olmadı henüz :)

4. serkan caz

serkan caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    beklerım alı bey aklımda bulunuyosunuz gıtmeye basladıgımız zaman haber verırım kent ormanın tepesının manzarası bı ayrıdır acıkcası :)

5. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    tamamdır :)

6. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    İlk başta temizliğe hayran kaldım.Halının üzerinde:D.Temizlik,bakım bayağ uğraştırıcıdır.Bisiklet Beyaz Tay gibi duruyor:D,yerinde duramayan hırçın.Siyah veya beyaz ana renkler bisiklette çok hoş duruyor.Bu tip kadroları seviyorum.Üçgen kesit büklümlü çatal.Rijit ve esnemesi çok az oluyor.

7. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    teşekkür ederim yorumunuz için :) odanın o kısmı sadece bisiklet ve malzemelerine ayrıldığı için temizliği pek dert etmiyorum açıkcası:D temizlik, çamurlu araziden sonra gerçekten yorucu olabilmekte, ayrıca bisiklet o haldeyken rahat olamadığım için turun, arazinin yorgunluğu üstüne bir de temizlik gelince daha da yorucu oluyor. wd40 ile yakın dostuz:) renk uyumu benim de hoşuma gidiyor. kırmızı, siyah ve beyaz çok yakıştı. bir de sonradan değiştirdiğim jantları da aynı renk bulunca daha da güzel geliyor gözüme. kadrodan şimdilik memnunum fakat ileride değiştirmeyi düşünüyorum ama yine sedona alırım gibi bakalım. :)