Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu bisikletlerden hangisi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ahmet Keçeci tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Keçeci

Ahmet Keçeci Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano CITY SPORT 50

carraro SPORTIVE 221

carraro SPORTIVE 221

Kron Tourer 24 V-Fren

SEDONA 301 SPORT

Merida crossway 10

Fiyat ve araştırmalarım sonucu bu bisikletlerden birini almaya karar verdim ve forumdaki yazıları okudum hepsiyle ilgili kısmi bilgilerim var artık. Bütçeme göre her markadan birer ürün seçtim . Merida fiyat olarak beni biraz aşıyor ama diğerlerini alacağına merida al diyorsanız bir şekilde para bulmaya çalışırım eğer değecekse...

Açıkçası çok teknik bilgim yok. Havanın güzel olduğu günlerde güzel havanın keyfini çıkarabileceğim , arkadaşlarımla şehrin etrafındaki bazı yerlere gidebileceğim ,spor amaçlı. Evden 6-7 km. uzaklıktaki okuluma arada gidebileceğim bir bisiklet bakıyorum.

Eğer kesin bir sonuca varamazsam da bayiye gittiğimde hepsine bakıp dokunup, içime hangisi sinerse onu alıp çıkacağım. Bana tecrübelerinizle ve "şu ,şundan şu yönden üstün " şeklinde birkaçını elememde yardımcı olursanız çok memnun olurum :)

Herkese bol pedallı günler bisikletforum ailesi :alkis:

2. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Salcano city sport 40 a bakın bence çok az farkı var ve 24 vites almışken en az 24 vites almalısınız bence.

3. Ahmet Keçeci

Ahmet Keçeci Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    21 olanın tourney , 24 olanın altus olması da değecek bir kalite sanırım.

Hiç bayii fiyatlarını bilmiyorum city sport 40 ın liste fiyatı 790tl. Tabii pazarlık yapana ve yapılan yere göre değişebilir ama ben bunu nakitte veya 3-4 taksitte ne kadar bir fiyata alabilirim ? Taksitli indirebilirsem 750 lira normal midir sizce, biraz daha aşağısını zorlayabilir miyim?

edit : birkaç sitede havale,nakit indirimiyle 740 civarı , taksitle 770-790 arası satanlar var

4. ahmet utku aydın

ahmet utku aydın Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    direk almak istersen 700 den aşağıda fiyatlara alanları duydum bu arada bende city sport 30 kullanıyorum gayet memnunum