Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bu bisikletin markasını bilen varmı ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında bur-k@ tarafından paylaşıldı.

1. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    herkese merhaba ismim burak 3 senedir motosiklet kullanıyorum artan benzin fiyatları ve spor yapmaya ihtiyaç duyduğumdan bisiklete binmeye karar verdim bide motoru yenileyeceğim ondan kemer sıkıyom :D :D neyse arkadaşımdan bisikletini zorla aldım artık ben kullanacağım :D :D :D
    resimleri aşağıda ilk defa gerçek anlamda bisiklete bindiğimi anladım hem hafif hemde çok dengeli frenler falan mükemmel neyse resimlere geçelim :)

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Oldukça güzel bir bisiklet almışsınız 2.el olarak güle güle pedallayın...

3. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletin markası Whistle, modeli Miwok...Bianchi ile kardeş firma diyebiliriz. Resimlerde biraz hırpalanmış gibi görünüyor ama güzel bir bisiklettir, hayırlı olsun.

4. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    evet kendisi avrupa turu yapmış bir bisiklet bakıma alındı hidrolik eklendi, frenler ayarlandı,balatalar kontrol edildi, zincir dişli yağlandı.. teşekkür ederim iyi dilekleriniz için dün 30 küsür km yaptım eve geldim ölü gibiydim çok yordu.. birde 15 km yakuş çıktım hiç durmadan :) bir de yanlış anlama olmuş sanırım satın almadım zorla aldım :D ben binicem artık :D

unutmadan bu işin kuralı varmı ? hergün binmeyi düşünüyorum bana önereceğiniz bişiler varmı? neler yapmam gerek ?

5. fatihgüven

fatihgüven Onursal Üye

Seviye:
    İlk öneri:
    Kask ve eldiven ;)

6. topchu

topchu Yeni Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun ama zorla derken mübalaa yaptığınızı düşünmek istiyorum ;) Birini çok sevdiği bisikletinden ayırmış olmazssınız değil mi?

7. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    yok canım zaten o da motosiklet tutkunu sanayi sitesinde kısa mesafelere kullanıyor hakkını veremiyor :) depoda yatıyordu dün aldım bir ara getiririm diye :)

8. mzgrknc

mzgrknc Kıdemli Üye

Seviye:
    ne hayirli arkadaslar var bea! :p

9. poibra

poibra Üye

Seviye:
    Valla benimde arkadaşımda böyle bisiklet olsa bende aynısını yapardım ! :) Hakkını verin bisikletin güle güle kullanın.

10. SNkaraoglu

SNkaraoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Depoda yatmasına benim de gönlüm razı olmazdı herhalde. :)
    Ha unutmadan bende söylemiş olayım: KASK ve ELDİVEN de alırsınız inşallah yakın zamanda..

11. bur-k@

bur-k@ Üye

Seviye:
    motosiklette kullandığım nolan marka kask ve held eldiven var tabi bunlar bisiklete gitmez :p :p ne yapalım madem başladık işe bi yerlerden kuralına uygun yapmamız lazım..

ayrıca diğer arkadaşlara da teşekkür ederim allah size de böyle arkadaşlar nasip etsin :eek: :rolleyes: :rolleyes: bu arada bugün yokuş aşağı inerken yaklaşık 10 km falan önümdeki aracın aniden durması ile benim frenlere asılıp tekerleri kitlemem ve duramayacağını anlayıp frenleri bırakıp aracın tamponunu yalayıp yanından geçmem gibi bir hadise yaşadım allahtan hepsi 2 sn içinde oldu.... iyiki motosiklet kullanıcısıyım trafik tecrübem ve refleksler gelişmiş durumda eğer acemi birisi olsaydım kesin arka cama yapışırdım :boese157: :boese157: .. tabi olayın hemen ardından 3.5 modu sürdü biraz sonra geçti bu da tecrübe oldu bize :cool: :cool: :cool: .. her zaman dikkatli olalım :in: :in: