Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu bisikleti sectim gorus ve dusuncelerinize gore son kararimi verecegim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onder Burak tarafından paylaşıldı.

1. Onder Burak

Onder Burak Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar

Trek Fx veya S. Sirrus geometrisine yakin olarak asagidaki bisikleti tavsiye ettiler sizin de gorus ve dusuncelerinize gore karari netlestirecegim, yardimlarinizi bekliyorum:

(Van nicholas a hangi model diye sordugumda gelen cevap:)

Hi Burak,
    Thank you for you interest in our bikes and our company. Based on the description you gave and how the Trek FX looks like, i would say our Amazon. I’ve enclosed the link for you, the Amazon is also available in a flat bar option.

http://vannicholas.com/12/Amazon/bike.aspx

If you need any help, just let me know!

Best Regards / Met sportieve groet,

Energieweg 23, 3281 NH Numansdorp, The Netherlands

T +31 (0)186 657718
    F +31 (0)186 657719 E Richard@vannicholas.com

2. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Uv:)
    Van Nicholas efsane. Çok iyi seçimler ama fiyatları oldukça uçuk bildiğim kadarı ile. İngiltere'den doğuya doğru seyahat eden bir arkadaşım Pıoneer Rohloff modelini kullanıyordu. Sitesi için; www.therideround.com
    Benim en çok hoşuma giden model de o.
    Kolay gelsin.

3. Onder Burak

Onder Burak Yeni Üye

Seviye:
    Valla gozu kararttim zaten omurluk kadro diyorlar bir de bisikleti soyle dusunmeye basladim sonucta cok para ama ornegin benim gibi sigara tiryakisi ise insan 1-2 yilda bu paralar havaya gidiyor. Birakirsam bedavaya gelir birakamazsam da o merete para veriyorsam buna niye vermeyeyim diye avuturum kendimi. Aslinda kadro orada alip parcalari buradan alarak toplayacaktim ama forumdaki arkadaslar sagolsunlar oyle cok cok daha maliyetli olur komple daha uygun dediler yani ibre tekrar kompleye dondu.
    Pioneer rohloff u da incelemistim hatta bu amazon un da boyle kayislisi var ama acikcasi zincir mi kayis mi daha iyi tam bilemiyorum kayisli sistem bakim gerektirmez falan diye ogrendim ama sanirim zincir daha performansli oluyor. Bu zincir kayis konusunda da aslinda degerli goruslerinizi rica edebilirim.