Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu bisikleti alıp ekipman güncellesem olur mu?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında OzgurBB tarafından paylaşıldı.

1. OzgurBB

OzgurBB Yeni Üye

Adı:
    Özgür
  2. geloturikidakka

geloturikidakka Kıdemli Üye

Adı:
    Olgun Z.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Zevkine yükseltecekseniz olur ama yok öyle bir niyetim, iyi olsun benim olsun derseniz yenisini almanız daha hoş olur gibi. 450tlye güzel bir 2.el bulabilirsiniz.

3. aeneskral

aeneskral Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!

Adı:
    Abdulkadir Enes KIRAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    özgür kardeşim forum ortamlarında sadece büyük harfle yorum yapmak/yazmak "bağırmak" yani tepki vermek anlamına gelir ve bu yanlış anlaşılabilir. mümkün mertebe bu kurala riayet edelim;)

bisiklete gelecek olursak görünce dayımdan kalan bisiklet aklıma geldi. yanlış hatırlamıyorsam 1980 model gri kadrolu bir bisan'dı. vitessiz aynı zamanda kontra fren sistemine sahipti. o vakitler küçük bir çocuk idim. boyum yetmediği için yüksek bir yerden bisiklete biniyordum ve yine boyumdan dolayı sadece ayakta sürebiliyor, seleye oturunca ayaklar serbest kalıyordu. bisikletten inme zamanı geldiğinde ise ya allah deyip kendimi sağa veya sola doğru bırakıyordum :) öyle ilginç bir anımı hatırlattı bana.

bence yapacağın masrafa değmez gibi geldi. birleşim noktalarında paslanma görüyorum. zamanım ve param var diyorsan da çok güzel bir şaheser çıkar ortaya orası ayrı.

4. oguzhancgdm

oguzhancgdm Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  5. Anıl Erdoğan

Anıl Erdoğan Kıdemli Üye

Adı:
    Anıl ERDOĞAN
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ikinciel temiz bak bence

6. soner kalaycıoğlu

soner kalaycıoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    sevgili kardeşim,gönlünden ne geçiyorsa onu yap.yeni teknolojiye ayak uydurmak çok zor.benim şahsi 3 bisikletim var.el aletleri alıp onları tamir etmeye çalışıyorum.parayı bastırıp,hava atmak kolay,esas senin yaptığında emek verme var.sen daha keyif alabilirsin.internette tamir yollarını öğrenip,emek verip,bisiklet toplama daha iyidir.uzun yola çıkmayacağına göre ucuz malzeme ile şehir içinde dolanmak benim işime gelir.ben pahalı malzeme bisiklete karşıyım.bisikletin yaygınlaşması için halka inmek nasıl olacak.hurdaya giden bisikletlere acırım.yolun açık olsun selamlar.

Ekli Dosyalar:

oguzhancgdm bunu beğendi.
  7. oguzhancgdm

oguzhancgdm Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Tabi ki haklısınız burda bunu yapacak kişinin ne istediği önemli bu işten keyif alacaksa uğraşmalı

8. OzgurBB

OzgurBB Yeni Üye

Adı:
    Özgür
    Cevaplarınız için teşekkürler.Ben elimdeki paraya göre ikinci el bisiklet bakayım,ilk sefer olacağı için emin olamadım :)