Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Bisiklet Sorun Yaratır mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Muhammet Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Muhammet Erdem

Muhammet Erdem Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sahibindende bakınırken bu ilanı gordum ve fiyatı dolayısıyla ilgimi çekti. Günlük kullanımda okula gidip gelirken kullanmayı düşünüyorum. Sizce sorun yaratır mı ? Fiyatı kafamı kurcalıyo biraz. Bisiklet donanımından falan fazla anlamam aradığım şey yokuşlarda aşırı zorlamaması ve vites değişimlerini mümkün olduğunca az hissettirmesi.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-hesapli-kron-xc-250-141065621/detay

2. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende Bakmadım Değil Adam Sadece Yandan Fotoğraf Atmış Daha Detaylı Fotoğraf Atsaydı Alıcısı Ben Olacaktım

3. Muhammet Erdem

Muhammet Erdem Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bakırköy bana cok uzak sayılmaz gıdıp bakmayı düşünüyorum ancak oyle gidip bakarak anlayabilecek kadar deneyimli değilim bu konuda. Eğer gidersem nelere dikkat etmeliyim ?

4. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Pazarlıkta yaparsın azıcık elden alıcaksan. Bakman gerekenler görünümde ilk kadroda catlak yada kaynak varmı ona dikkat et. Kadro boyu sana uygunmu ona bak onun içinde seleye oturmadan orda demirin üzerinde ayakta dur apıs aranda 4-5 parmak kadar bosluk kalıcak sekilde idealdir kadro boyu. Sonra bi bin bisiklete deidign gibi vites deiştir tabi deiştirken padala abanmadan cok ses varmı ve normal sürürte vitesler ses yapıomu cıkır cıkır gbii sürtme falan varmı die. Aynakola biraz alt seviye ama sana yeticektir ani yüklenmelerden etkilenebilir cat cut gibi sesler gelebilir kilon yoksa o da cok sorun olmaz. Ön arka teker göbeklerinin akıskanlıgı için tekerleri durdurun yerde elle döndürerekten bi nevi akısına bak yani sürtme ses varmı uzun süre dönüomu gibi. Bide amortsorune bak nasıl bosluk varmı ön freni basarak içeri dogru itemle düzgün calısıormu gibi seylere bakarak bi fikir sahibi olman mumkun.

Bisiklet 21 vites zaten ve seni okul bayır hayli götürecektir kadrosuda aluminyum. Genel olarak asfaltta kullnıosanda daha ince dişsiz yol lastigide alırsın seni zorlamadan uzunca süre idare eder bu fiyata. İmkanın varsa yerinde görebiliosan zaten biner denersin hosuna giderse bisiklet zaten seni ceker.:)

Murat Cömez bunu beğendi.
  5. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    uĞur abİnİn dedİĞİ gİbİ yaparsan İyİdİr