Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu bisiklet ne kadar etmeli parasına göre doğru bir seçim mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Şükrü Kılıbık tarafından paylaşıldı.

İlk önce aileyi ikna ederim diye düşünmüştüm fakat ilk defa istediğim bir şeyi almayacaklarını söylediler malum iş başa düştü.Kendim para biriktirmeye başladım 2 3 hafta sonunda 250 300 civarı bir param olacak.O paraya da çift amortisörlü market bisikletinden başka bir şey alamayacağıma göre 2. el ilanlarına bakmaya başladım fakat semtimde de bisiklet kültürü yaygın olmadığı için 2 ilandan başka ilan yok :D.http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-bianchi-barracuda-154814430/detay bu ilanı gördüm ve amacıma uygun geldi zaten sürdüğüm yer dümdüz yol fakat kaldırımlardan merdivenlerden vs direk sürerek inip çıkarım.İlanda bisikletin 0 olduğu söylenmiş fakat bana pek inandırıcı gelmedi.Yine de temiz bir bisiklet gibi görünüyor ama 500 tl etmeyeceği kesin :D.Sizce ben bu adamla babamla birlikte anlaşsam ne kadar fiyat biçmeliyiz ne kadar eder bu bisiklet ?

1. ozan aktürk

ozan aktürk Aktif Üye

Seviye:
  2. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    linkteki bisikletin ederi en fazla 200 tl. 500 tlye daha iyi daha üst model 2.el bisiklet alabilirsin iyice araştır

3. Ben zaten o bisiklete 500 lira vereceğimi söylemedim ne kadar teklifte bulunayim diye danıştım 250 300 arası düşünüyordum ama 200 diyorsanız öyledir.Yani asıl bütçem 250 300ten fazla değil hem alacağım bisikletin fiyatı ne kadar düşük olursa o kadar çabuk alacağım parasını kendim biriktiriyorum malesef :(

4. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bütçen çok az biraz daha biriktir para en az 500 tl olsun cebinde ondan sonra giriş seviyeli bisiklet alırsın :)

5. ramazanedis

ramazanedis Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bencede birazda bekle 400-500 liraya temiz 2.el al bir tane bulursunuz sahibinden deki bisikletin daha iyisini (donanım kadro v.s) 90 tl ye veriyorlar siz 300-400 tlye carraro kron bulursunuz

Ömer KARAN bunu beğendi.
  6. orhan bural

orhan bural Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ayni fikirdeyim, biraz daha sabredin ve paranizin uzerine birikim yapin, 100, 150 lira farkla sizi cok daha fazla memnun edecek bir bisiklet bulabilirsiniz... Sabirli olun!

Ömer KARAN bunu beğendi.
  7. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    250 300 tl bütçen var bu bisiklete 200 250 tl vermene değmez. Ayrıca adam 500 tl den ilan açmış. 200 tl yede sana satar mı orası ayrı konu. Hadi 250 dese 200 e alayım desen tamam derimde. Bence biraz daha sabret dişini sık ailende sana biraz destek olsunlar. ikinci el kron xc150 xc250 salcano ng 650 vs bir bisiklet al. O bisikleti 100 tl ye bile alsan senin için 100 tl kayıptan başka bir şey ifade etmez.

ufuk şimşek bunu beğendi.
  8. Emre Kılıç

Emre Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Aynen katılıyorum.