Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Bisiklet Hakkındaki Görüşleriniz - Acil -

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Aras E. tarafından paylaşıldı.

1. Aras E.

Aras E. Yeni Üye

Bisiklet:
    Atala
    Seviye:
    Selamlar,

İlk bisiklet seçimim için yaklaşık 1 aydır forumda yorumlarınızla tercihimi şekillendirdim ve hem şehir hem de arazi kullanımına uygun hybrid modellerin bana uygun olacağına karar verdim. Bu amaçla hafif ve ileride üzerinde değişiklik yapabileceğim kadroya sahip ikinci el ilanlara bakıyorum. Yaşadığım şehirden (Kocaeli) aşağıda verdiğim ilana rastladım. Modeli ve özellikleri konusunda bilgi vermeyen bir satıcının ilanı, sizden ricam bu bisiklet hakkında bilgisi olanların, özellikle kadro kalitasi (hafiflik) ve upgrade edilebilirlik konularında bilgilerini paylaşmaları, sizin yorumlarınıza göre alıp almamaya karar vereceğim. İlan aşağıda:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-satilik-peugeot-bisiklet-155979028/detay

2. Nyusha

Nyusha Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    bu kadroya upgrade yapamazsın. alın borusu,orta yatak ince kalıyor biraz. ucuza bisiklet almak istiyorsan geotech ascent türündeki kadrosu olan bsikletlere bakabilirsin

3. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bence en azından bir 300-400 liraya 2.el bir kron xc 150 ya da salcano ng 650 almalısınız

4. Aras E.

Aras E. Yeni Üye

Bisiklet:
    Atala
    Seviye:
    tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. arayışlarımı sürdüreceğim.