Bu bisiklet alınır mı?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Dyrasil Hali hazırda ikinci el bir Fuji sahibi olarak Fuji derim. Bisiklet İstanbul da olsaydı size yardımcı olurdum. Bence forumdan tecrübeli o civarda oturan bir arkadaştan yardım isteyin bir Fuji sahibi olun. Geçen kıştan bu tarafa kullanıyorum ve çok memnunum. Kendime göre uygun bir fiyata 2014 Fuji Sportif 1.3 aldım. Benim şansım bisikletin Gebze de olmasıydı. Yanımda bu işi bilen biriyle gittim. Satın aldığım arkadaş güven verdi satın aldım ve iyiki almışım dedim.

Scudo

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İkinci eli Sahibinden.com'dan alıyorsanız mutlaka GET ile almaya çalışın. Komisyon var ama en azından güvenli.
Birde kendi bulunduğunuz ilde bakmaya çalışın. Şuan Bisiklet ilanlarının en az %20'si dolandırıcılı ilanlar olduğunu düşünüyorum. Forum üyelerinin sattıkları bisikletler size uyarsa mutlaka değerlendirin. Belki size uyabilecek bugün ilan verilmiş bir ürün var bu kadro da çok iyidir.

(link)

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Dyrasil Hayırlı olsun, güle güle kullan sıfır almak en iyisidir.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@Groims

Çok haklısınız.

Sahibinden'de alışveriş yapmak hakikaten risk. Ben ne olursa olsun, bisikletin bisikletten anlayan en azından binicisi tarafından satılığa çıktıysa alınması taraftarıyım.

Bu bisiklet mesela ya çalıntı ya da bisikletten hiç anlamayan birisi tarafından ilana konmuş.

2011 model bu kadro, 2015 diye satışta, bir de az kullanılmış yazılmış.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Groims