Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu artık son ! :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Melih Demir tarafından paylaşıldı.

1. Melih Demir

Melih Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Merhaba,
    Foruma üye olmadan önce Ideal Freeder marka 21 vites bir MTB almıştım.İlk başlarda herşey iyiydi güzeldi ama sonradan farkettimki bu bisiklet ihtiyaçlarımı karşılamıyor.Sonra üst model dağ bisikleti almaya niyetlendim ve sonrasında nasıl olduysa yol bisikletine yöneldim ciddi ciddi,hatta forumda bir kaç konu açtım ne alınmalı,nasıl olmalı diye,birçok arkadaşımızdan oldukça güzel bilgiler edindim.Son olarak MTB ve yol bisikletinin uzun yol yapmak,tura çıkmak için yanlış seçim olduğunu farkedince (forum sayesinde :) ) tur bisikletinde karar kıldım.1500liraya Trek fx 7.2 buldum,kendi bisikletimi satıp onu alırım diyordum ama dün gördüğüm FOCUS MARAKAS aklımı çeldi.479 Euro liste fiyatı ancak çok ciddi bir indirimle 900liraya alabiliyorum,hatta benim bisikletimide verince ödeyeceğim miktar 450lira oluyor.(600e almıştım MTB'yi.) Focus markasını önceden duymuştum,her bisikletlerinin üzerinde ''Made in Germany'' yazıyor.İşin içine alman işçiliği girince ister istemez bir güven geliyor o mala karşı.Alırken sadece mevcut maşayı değiştirip,kitlemeli maşa taktırmak istiyorum.Kadroyu birebir gördüm,baktım gayet hoş.Focus Marakas'la ilgili olarak ne dersiniz,sizce bu fiyata daha uygunları var mıdır yada bu her türlü işimi görür mü?

http://www.focus-bikes.com/gb/en/bikes/bikes-2011/category/cross-5/model/marakas-5.html

2. deLacrox

deLacrox Yeni Üye

Seviye:
    daha iyi anlayanlar daha net cevap verecektir ama bence harika görünüyor. almanlar mekanik ürünler konusunda kusursuzdur zaten.

bu bisikletler nerde satılıyor türkiye'de?

3. Melih Demir

Melih Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    SDS bisiklet satıyor Focusları.Antalya'da Işıklar'da var bayiisi ve internettende bulabilirsiniz.
    http://www.sdsbisiklet.com/