Bu Alikut başka bi ALİKUT

Scudo

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
bisikletiniz güzel olmuş bi an benim bisikleti görür gibi oldum bişey sorucam siz sincir için bi aparat kullanmışsınız (sincir kilidi) ondan memnunmusunuz ben öyle bişey almayı düşünüyorum bende birtane knc nin var ama yamuldu o nasıl pek avsiye etmiyolar ama nasıl memnunmusunuz

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
Karbonlar çok hoş olmuş. Gözüme takılan arka xtr mekanizmadaki makara, bisikletteki ender mavilerden olmuş ;)

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
çok güzel iyi günlerde kullan.SADANA nın yapacağı yardımı tahmin edebiliyorum.bu yüzden çok şanslısın diyebilirim.

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
@müjdat dede

aaa cok pardon mujdat abicim unuttukk senı valla yardımlarına teşekkürü borç bılırım :60: :)
@ömer yayla

hocam zincirim kopmuştu arkadaşa yaptırması için yolladıgımda bısıkletcı takmış o aparatı hıc ınceleme fırsatım olmadı ama bı rahatsızlıgını gormedım . saolun yorumunuz ıcın

@Mehmet Boran

Teşekkürler Mehmet abi . Yakında asıl parçalarla gelicek ozaman dahada güzel bi şey cıkıcak ortaya inşallah.

@arif büyük

Olucak Arif'cım en once senın haberın olucak . :) sagol güzel yorumun için kardeşim

E-mr-E

Daimi Üye
Tepki
136
İsim
EMRE
Bisiklet
Scott
sıtandartlardan kopmuş harika bi makina tebrikler.

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
201
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
gerçekten yakışmış güle güle kullanın

Tepki
173
Alikuta yeni bir hava ve kalite getirmişsin. Bende de var neler yaptığına bakma sansımız oluyor.Paylaşım için teşekkürler.