b'Twin Ultra 900 AF

Scudo

Şerif Feridun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.139
İsim
Şerif Feridun
Bisiklet
Carraro
@mosso ersin
Fiyat bilgisini paylaşır mısınız? ? 2. El mi sıfır mı aldınız? ?

ultra 700 ersin

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
ersin
Bisiklet
b'Twin
ben sıfır aldımda şimdi sıfır yoktur 900 var sıfır olarak, bulamazssın zannetmem ,aldığım arkadaş hiç binmemiş evde yatırmış bende aldım .2000 .2500 E İkinci el bulursan al,sıfırına 3000 bile verilir.Nazar değdi galiba arkadaşlar,ıslak bir yerden geçerken hızlıca kıvrılırken müthiş bir şekilde kayarak düştüm ,kalçada şiddetli ağrı var,kırık çıkık yok ve bisiklette tırnak ucu kadar gidon sargısında yırtık ve tırnak ucu kadar çizik var bu kadarla kurtuldum,2.günümde düştüm ama düşmek bile zevkliydi:) ,bu makina bir hız canavarı ,normal değil anladım,acaba jant yamulmuşmudur gözle bakınca bir şey yok gibi,göstermelimiyim bilmiyorum,galiba biraz kaçığım,bide üstümdeki kapri yırtılmasaydı ,10senelik mazisi olan caprim pert oldu,neyse en büyük kazam bu olsun diyelim,başka bir şeyim yok ufak bir kaç sıyrık kanaması dışında..

ultra 700 ersin

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
ersin
Bisiklet
b'Twin
Yok fazla olur kardeşim o ,nazarlık takıcam:)

lastikler düz yolda çok iyi fakat ıslak zemin kötü galiba,tabi bende hatalı sürdüğümü kabul ediyorum,birde sele berbat bu makinanın bence ,artık 2 ay sonra para kazanınca bir deri brooks almak lazım galiba :):uyku:,o zaman rahat ederiz,şimdilik idare edicez,birde güzel jelli bir tayt alsam diyom seleden önce belki seleye gerek kalmaz gibi geldi,tabi tayt alıp denedikten sonra karar vericem,sele almalımıyım diye..Şimdi farkına vardım güzel bir kırmızı arka lambamda gitmiş sizlere ömür kayıp....

Makinalı bu arkadaşlar Allah daha iyilerini sizlere nasip etisn, bana bu yeter,maaşallah demeyi unutmayın

Sele borusu kaçmamış olur kör eder hatta yok eder o gözü:) hatta perte çıkarır

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dodurgalı_06

h.kozan

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
H.Kozan
@mosso ersin Selesi kötü değil hatta iyi, güzel bile. Kapri ile tur bisikleti sürersin ancak. Tayt almadan seleyi değiştirme, rahat yol selesi diye bir şey yok. Sele takıntılı biri olarak ben bile beğendim selesini. Kötü denilen lastikleri bile her yola girer, rahattır, birçok bisikletteki stok lastiklerden daha iyiler. İlerde Continental Grand Prix 4000 II alırsın. Başka bir şeye de ihtiyacın kalmaz.

Tepki
0
İsim
Göktürk
Bisiklet
Diğer
Merhaba 13 yaşındayım 160 boyun var bisikleti çok seviyorum yol ve şehir bisikleti arasında kaldım 1300 tl fiyat aralığı var önerebilecrğiniz bir şey var mı

ultra 700 ersin

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
ersin
Bisiklet
b'Twin
sana 2.el sahibinden s beden claris setli bir yol bisikleti öneririm,mosso,olur yada salcano olur carraro olur bakabilirsin, temiz az binilmiş olarak ,yoksa tourney setli bisiklet alabilirsin sıfır o paraya,yada btwin decatlonda triban modellerine bakabilirsin fena değil güzel aletlerdir,dediğim markalar güzeldir...

• Beğen
Tepkiler: Göktürk6658

Aytaç DİREK

Daimi Üye
Tepki
1.480
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mosso ersin
Burada belirleyici olan jant kalitesidir.Birinde Mavic Aksium var diğerinde ise Shimano RS12.Yani al birini vur ötekine.İkiside düşük kalitede jant setleri.

ultra 700 ersin

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
ersin
Bisiklet
b'Twin
o paraya jant kalitesi nasıl aransın üstadım,sen cvp ver bizde bilelim,bence şehir değil yol bisikleti al ,baktıkça aşka gelirsin,kendini yollara vurursun:)

Campagnolo Zonda set bile o paraya yok,genç arkadaş 1.300tlye güzel bir bisiklet tavsiyesi istedi bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk6658
Tepki
0
İsim
Göktürk
Bisiklet
Diğer
Ersin abi btwin triban 100 filan nasıldır

ultra 700 ersin

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
ersin
Bisiklet
b'Twin
Tamam öyle ise,bizde imla kurallarına biraz daha dikkat ederiz.

Bence 2.el dediğim gibi bir bisiklet al,ve rahat et,tourney set var üstünde,elbette gidişatı kötü değildir,fakat daha performans istersen sana az gelebilir ileriki yıllarda,yani hız istersen çok ,ve seri vites geçişi biraz daha kötüdür,yani shimanonun alt seri vites gurubu kullanılmıştır bu bisiklette,fakat asla vites çok kötü demek değil,yıllarca binersin,bence alınabilir,dediğim gibi,ikinci el yakışıklı bir mosso veya carraro al,claris vites sistemli daha hızlı geçiş olur vitesleri ve tipleri al benisi daha güzel.

ASAP Rocky

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
Modeli yakın zamanda almayı düşünen var mı?

mutlucan96

Üye
Tepki
6
İsim
Mutly Can Yılmaz
Arkadaşlar bu bisiklet daha çok hangi amaca yönelik?
Yarış için mi yoksa endurance şeklinde mı? Şehir bisikletinden geçiş düşünüyorum. Bu ve triban 540 modeli ilgimi çekiyor.
Şehir içi kullanımın dışında, günlük 100 - 200 km tempolu sürüşler yaparım diye düşünüyorum. Ama performans için rahatlıktan fazla ödün veremeyebilirim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mutlucan96
Bu alet yarış için. 100-200 km yapabilirsiniz günlük ancak tur şeklinde yapacaksanız yorulabilirsiniz. 540 endurance şeklinde daha rahat olacaktır sizin için, o biraz daha tur bisikleti gibi bi şey zaten. Ancak ultra'nın her şeyini kendinize göre ayarlarsanız rahatlıktan ödün vereceğinizi düşünmüyorum. Şahsen beni hiç yormuyor bendeki alet.

ASAP Rocky

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
@mutlucan96
Lisansı olan bir yarış bisikleti 2 alette güzel hangisini alırsanız alın üzmez