Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

B'twin U3 kilit?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında henrygale tarafından paylaşıldı.

1. henrygale

henrygale Yeni Üye

Seviye:
    Herkese selamlar. Aranızda bu kilidi kullanan ya da hakkında bilgi sahibi olan var mıdır acaba?
    Kısa olanın fiyatı 45 lira civarı. Acaba bu paraya değer mi? Benzer fiyata daha kaliteli kilit var mı? Teşekkürler.

2. rata

rata Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kullanmadım, ancak gittim inceledim. Sağlam birşeye benziyordu. Ağırlığı 1.3 kg. Ancak biraz kısa. Bisiklet parkına falan ancak bağlanabilir bununla.

henrygale bunu beğendi.
  3. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Güvenlik seviyesi üstünde yok. Trelock 1-6 arası derken. Başka bir sistende 1-10 arası vardı! Buna dikkat edin.

Kurcalandığı zaman ötemeye başlayan alarm sistemlilerden var mı ona bakın.

SECURITY LEVEL TRELOCK kilit satın alma kararı için yeni güvenlik standartları
    Kilitlerin bisiklet hırsızlığına karşı % 100 koruma garantisi yoktur.
    Tüketicinin kendi amacı için doğru kiliti seçerek riskini en aza indirmesi mümkündür.
    Net bir şekilde yapılandırılmış TRELOCK parkmetre ölçek ile bir TRELOCK bisiklet kilidi seçilirken sezgisel olarak değildeTRELOCK parkmetre ölçek incelenerek doğru karar vermek kolaydır
    5-6 oto park süresi (TRELOCK parkmetre) Profesyonel hırsızlar karşı yüksek koruma gece ve daha uzun süreler
    3-4 oto park süresi (TRELOCK parkmetre) Hırsızlara karşı yüksek koruma kısa süreler ve gece
    2-1 oto park süresi (TRELOCK parkmetre) Hırsızlara karşı koruma gün boyu kısa süreler

henrygale bunu beğendi.