B'twin triban 300------ canyon'a kuma geldi :)

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar.Yılların hayali olan mtb+yol özlemini hiç planlamadan ve ani bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktayım(bir arkadaşımın uygun fiyatla satması dolayısıyla)
ve bu sevincimi sizlerle de paylaşmak istedim. ;) Tek sorun kadro boyunun kısa olması (48cm) :( ve bu sebepten resimlerde gördüğünüz o gıcık gidon yükseltme aparatını kullanmak zorundayım. :) Sizleri resimlerle başbaşa bırakırken (şimdilik sadece bu kadar resim var ) hep daha iyilerinin sizlerin olmasını diliyorum,herkese kazasız belasız sürüşler olsun . . . P_20160320_123122.jpg P_20160320_123202.jpg P_20160320_123348.jpg P_20160320_123403.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Vücut ölçülerinize uygun olmayan bir bisiklet satın alıp, neden kendinize eziyet ettiğinizi anlamadım. Yerinizde olsam o yol bisikletini geri iade ederdim.

Güle güle kullanın diyemiyorum, çünkü sizi epey rahatsız edeceğe benziyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hayırlı olsun kazasız sürüşler. Ancak Erdal beyin de dediği gibi ergonomik olmayan bir bisikleti temiz diye almak ne derece doğru tartışılır, ayrıca o spacerlar hiç estetik olmamış.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Erdal YILMAZ
@Onur YCL

@ozan erdem Lütfen arkadaşların görüşlerini dikkate alın.

• Beğen
Tepkiler: cnyn rdr

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Erdal YILMAZ Dediğiniz doğru fakat şöyle bir durum var,o kırmızı renkteki @Onur YCL beyin dediği spacer gibi duran aslında yükseltme aparatı ile gidonu tam yukarı aldığımda sele ile gidon hemen hemen aynı yüksekliğe geliyor ve dolayısıyla sürülebilir duruma geliyor,bu kadronun çok küçük olduğu gerçeğini tabi ki değiştirmiyor o konuda siz de, ONUR YCL de haklı ;) @Tolga Çelebi Teşekkür ederim,gidonu normalde en yukarı alıp kullanıyorum resmi çektiğimde bisikleti yıkadıktan sonra acaba biraz gidonu aşağı alsam da rahat olur mu diye denemek için yapmıştım,sonra da daha denemedim ve büyük ihtimalle de rahatsız olacak ve yine yükseltme aparatını sonuna kadar kullanmam gerekecek farkındayım ;) Bisikleti zaten asfaltta işe gidip gelmek için aldım yani uzun sürüşler yapıp da vücudumu yıpratmak niyetim şu an için yok :) Tekrar teşekkürler yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için.

Kadirhan

Daimi Üye
Tepki
219
İsim
Kadirhan D.
Bisiklet
Lapierre
Çok güzel bisikletler maşallah. Dilediğiniz gibi binmeniz temennisiyle.

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@kadirhan

Teşekkür ederim fakat dün bir abimize sattım bisikleti hatta az önce mesaj atmaya çalıştım fakat olmadı,yazdığım mesajı bir önceki mesaja eklediği için vazgeçtim ben de(sanırım forumun flood engelleme özelliği) şöyle yazacaktım;

''Konuyu hortlatmak gibi olacak ama;hem kadro boyu uymadığı için hem de başka nedenlerden dolayı bu ilk yol bisikletimi satmış bulunmaktayım(forum dışından bir abimize).Kısa bir süre kullanmış olsam da alışmıştım bu bisiklete :agla: Kısmet olursa artık yenisinin kadro boyu uygun olanına inş ;) Yanlış kadro boyu konusunda uyarıda bulunan arkadaşlara tekrar teşekkürler,sağlıklı pedallamalar :harika: ''

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

Tuguj

Daimi Üye
Tepki
97
İsim
Aykut Baykurt
Bisiklet
Merida
Bu bisiklet artik uretilmiyor mu? Decathlonda yokda

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@kadir tanrıkulu Ozan Bey bisikletini satmış.:):)

@Tuguj123 Artık sadece Triban 500 ve Triban 520 var bildiğim kadarıyla. Bir de Alur olması lazım. Mall of İstanbul da bir adet 43 kadro Triban 3 var hala satamadılar.

• Beğen
Tepkiler: cnyn rdr