İnceleme B'twin Tilt 700

Ahmtgrgz

Üye
Tepki
31
İsim
Ahmet görgöz
Bisiklet
b'Twin
@ouzoo

Teşekkür ederim. Onlar farklı model. Bunda zincir var ve ışıkları pilli. Vitesleride manuel. Teşekkür ederim denemeye fırsat bulamadım hala kardan dolayı :) karda ki deneyimi saymıyorum tabi.

Scudo

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
689
Bisiklet
b'Twin
Güle güle iyi günlerde kullanın :harika:
Bu modeli denemiştim çok keyif almıştım.
Şehir içi ulaşım için bence en iyi katlanır model bu. Cidden 1 sn sürüyor katlanması :D

• Beğen
Tepkiler: Ahmtgrgz

Ahmtgrgz

Üye
Tepki
31
İsim
Ahmet görgöz
Bisiklet
b'Twin
@Burcuu

Teşekkür ederim. Bende çok araştırdım. Dahon ve tern modelleri çok minik duruyor. Bu boyut olarak bana çok daha uygun oldu. Çok da sağlam. Ömür boyuda garanti :)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel duruyor hayırlı olsun. :)

• Beğen

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
689
Bisiklet
b'Twin
Evet ömür boyu garanti olayı çok önemli bence.
Ayrıca bagaj, çanta, sepet gibi aksesuarları da çok güzel Btwin'in.
Dahon'un hala ön sepet gibi aksesuarları gelmedi sanırım ülkemize.

• Beğen

Metehan D.

Üye
Tepki
93
Bisiklet
Salcano
İyi günlerde kullanın çok güzel gözüküyor. Belki ilerde kullanım tarzınıza göre 3 vites yetersiz gelebilir. Mayıs ayında katla gel katlanabilir bisiklet festivali var muğlada eğer oraya gelirseniz tanışma imkanımız olur belki :) iyi pedallamalar

@Burcuu
Artık dahonun çoğu aksesuarı türkiyede var. Mesela şurdan inceleyebilirsiniz benim gördüğüm bir siteden : (link)

Ahmtgrgz

Üye
Tepki
31
İsim
Ahmet görgöz
Bisiklet
b'Twin
@Metehan D.

Teşekkürler. Okuldan fırsat bulabilirsem gelmek isterim. Son sınıfım bitirme tezi falan var çok yoğun olacağım gibi bu dönem :) 3 vites bana yeterli gelecektir diye düşünüyorum umarım öyle de olur :)

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
689
Bisiklet
b'Twin
Metehan Bey teşekkürler, haberim yoktu, en son 2 hafta önce bakmıştım Dahon' un Türkiye sitesine, aksesuarlar bölümü güncelleme aşamasındaydı.

3 vites şehir içinde aşırı yokuş çıkmayacaksanız yeterli olur bence de :)

Ahmtgrgz

Üye
Tepki
31
İsim
Ahmet görgöz
Bisiklet
b'Twin
İşte sadece birkaç ay okula giderken yokuş çekeceğim daha sonra yokuşla falan işim yok. Yokuş dediğimde zaten 3dk da geçilecek bir yokuş ve çok da dik değil. :)

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Bisiklet
Salcano
Ben de bir tane bunlardan alabilirim. Konuyu takibe aldım. İncelemelerini bekliyorum.

Tepki
0
İsim
Hasan Kasapoğlu
Bisiklet
b'Twin
Bende bu akşam siparişimi verdim. Bir ürün almadan önce oldukça detaylı incelemeler yaparak almaya gayret ediyorum. Yayınlanan bilgilere kişisel tecrübelere göre başarılı bir alet. Şehir içi ulaşımında faydalı olacağını düşünüyorum. Bisiklet elime ulaşınca bende tecrübelerimi paylaşırım. Yollarda buluşmak dileğiyle.

Selçuk G

Daimi Üye
Tepki
323
İsim
Selçuk G.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
hayirli olsun. katlanir kullanicilari artiyor. :harika:

cashsta

Üye
Tepki
82
İsim
Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
Bisiklet
b'Twin
Alakasız olarak giriş yapacağım ama, B'Twin İstanbul adında facebook grubuna beklerim arkadaşlar. Hem birliktelik, hem de deneyimlerimizi paylaşacak daha fazla platform adına uğraşmaktayım. Biraz etraflıca bir yazı hazırlıyorum, katkılarınızı da beklerim. Tilt candır ;)

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@Ahmtgrgz kutu içerisinde herhangi bir çanta çıkmıyor değil mi, sadece bisiklet? Bu aldığınız çanta ile omuzda taşımak mümkün ve içinde bisiklet olduğunu anlaşılıyor mu?

Ahmtgrgz

Üye
Tepki
31
İsim
Ahmet görgöz
Bisiklet
b'Twin
@Atacan Emre
İçinden çanta çıkmıyor ekstra alınıyor. Omuzda taşımak imkansız kolu yok zaten. Bisiket omuzda taşınamayacak kadar ağır. Kılıfın amacı evde muhafaza ederken tozlanmasını engellemek yada balkonda yağmurdan korumak. Bisiklet olduğu anlaşılır tekerlekler tM kapanmıor

• Beğen
Tepkiler: Atacan

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sattığınızı gördüm ikinci el bölümünde hoşunuza gitmedi mi daha yeni almıştınız Ahmet Bey

Ahmtgrgz

Üye
Tepki
31
İsim
Ahmet görgöz
Bisiklet
b'Twin
@Ahmtgrgz

Merhaba, hayır ihtiyaçtan dolayı sattım hocam. Bisiklet güzel. Şöyle bir şey var bisiklet gerçekten şehir içi için. Uzun uzun yol yapılmıyor yoruyor fazlasıyla. Şehir içinde rahat rahat gezeceksin bununla. Bir de diğer taşınır bisikletler gibi minik değil malzemeleri baya baya bir sağlam yapmışlar kalın yani ağır oluyor :D

Tepki
16
İsim
emre caglayan
Bisiklet
Geotech
selamlar arkadaşlar . Btwin bisikletlerin hepsinde bir problem var bende 7 serisini izmir dechatlondan aldım seleyi sıkıştıran parça alyanla sıkılınca ayrılıyor resimlerde görebilirsiniz

Dosyalar

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Bisiklet
Salcano
@gaskiller35 Decathlon'a tekrar götürün. Müşteri hizmetlerine de bu fotoğrafların olduğu bir mail atın. Geri dönüş yapacaklardır mutlaka.