Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Btwin spd sl öneriniz var mı?

Konu, 'Arşiv' kısmında Erkandet tarafından paylaşıldı.

1. Erkandet

Erkandet Yeni Üye

Adı:
    Erkan O.
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Dechatlon btwin spd sl pedal ve ayakkabı almak istiyorum. Sizce öncelikle uygun fiyatlı olduğu için almalı mıyım. Alacak olursm da geniş ve çelik platformlu olanı mı tercih etmeliyim yoksa hafif olduğu için plastik ve dar platformlu olanı mı? Lütfen yardımcı olun tek tedarik noktam dechatlon kredi kartım yok ve internetten alışveriş yapamam. SiZce hangi pedal grubuyla aynı parkurda strava verilerim daha iyi çıkar. Teşekkür ederim

2. trainspotting35

trainspotting35 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @Erkandet Yine yeni aynı konu değil mi ? Diğer konuda yeterince fikir verdiğimizi düşünüyorum. Tekrar tekrar aynı soruları niçin sorduğunuza anlam veremedim.

Erkandet bunu beğendi.
  3. Erkandet

Erkandet Yeni Üye

Adı:
    Erkan O.
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Çünkü sizin söyledikleriniz beni ikna ediyor sonra 40 senesini bisiklet üzerinde geçirmiş ustam fark etmez değiştirme kaydadeğer fark yaratmaz deyip beni sabah yine aynı pedalla idman yapmam için ikna edip gönderiyor. Seviniyorum sabah vargücünle çalıştığım halde derecemi ilerletemiyorum ve büyük bir yıkım yaşıyorum.sonrasında spd sl almaya karar veriyorum acaba farkı olur mu diye.itme çekme işini yapabiliyorum aslında.ama inanır mısın klasik pedal ve normal spor ayakkabı ile yaptığım dereceleri kilitli pedalla yapamıyorum. Bu çok can sıkıcı.daha iyi performans için kilitli pedala geçip aksine kötü derecelerin gelmesi çok can sıkıcı. Mtb spd pedalın platformu klasik pedal ve spd sl pedala göre çok küçük ve dar olduğu için istediğim gücü sarf ettiğim enerjiyi bisiklete yeterince geçiremediğimi düşünüyorum.yardımcı olun lütfen.not olarak iyi besleniyor iyi uyuyor ve birkaç sefer değil defalarca farklı rüzgarlarda aynı parkurda klasik pedal derecelerime ulaşamadım

4. trainspotting35

trainspotting35 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @Erkandet ister 40 senesini bisiklet üzerinde geçirmiş ustanızı dinleyin, isterseniz fizik kurallarını benim için değişen birşey yok. Durmadan konu açarak birşey elde etmez aksine antipati kazanırsınız. Bazıları ayakta yokuş çıkar bazıları da benim gibi oturarak her yiğidin yoğurt yeme tarzı farklıdır. Ben yorum yaptıkça kafanız daha çok karışacak dün yaptığım yorumdan daha farklı bir yorum yapmamı da beklemeyin aklın yolu bir kullanmayı bilirsen SPD-SL fark yaratır.