Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

B'Twin / RockRider

Konu, 'B'twin' kısmında degerli tarafından paylaşıldı.

1. degerli

degerli Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bu marka ile ilgili kisa bir bilgi ve kullanici/model bilgi ve paylasimlarinin yer almasi icin acilmak istenmistir.

2. Mert S.

Mert S. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    madem açılmış konu boş kalmasın :)

2 gün önce decathlon'un online müşteri temsilcisine yeni bisikletlerin ne zaman geleceğini sordum. Bana 10 gün sonra siteye eklenecek demişti. Emin olamadım bugün tekrar soruyum dedim, başka bir temsilci tabii; ilk önce bilgim yok dedi, sonra da eylül ayında gelicek dedi. Kesin mi diye sordum özellikle, Evet dedi :confused:

Bana çok saçma geldi açıkcası, adamlar o dönem sezon bitti diye indirim yapıyo :) Nası olcak bu iş var mı fikri olan?

Samet Horasan bunu beğendi.
  3. Damla Bozyel

Damla Bozyel Yeni Üye

Seviye:
    yaklaşık 1 senedir rockrider 5.2 kullanıyorum şuana kadar daha hiç sıkıntı çıkarmadı memnunum tavsiye edebilirim :)

muratturan2121 bunu beğendi.
  4. Sercan T.

Sercan T. Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    2011 model Rockrider 5.2'ye sahibim. Bir arkadaşımdan almıştım, aldıktan kısa bir süre sonra rahatsızlandığım için çok kullanamadım. Mayısta tekrar beraber olacağız. Kullandığım süre zarfında herhangi bir sorun çıkarmadı, ileride çıkaracağını da sanmıyorum. Fiyat olarak gayet uygun, servis hizmeti de gayet güzel; tavsiye ederim ben de.

5. Mert S.

Mert S. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Tavsiye istememiştim ama teşekkürler :)

Yeni model gelicek mi bilgisi olan var mı?

6. Sercan T.

Sercan T. Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ben de Decathlon'a gittiğimde sormuştum, bana temmuz gibi geleceği söylenmişti. Çok geç olduğunu söylemiştim ama planlananın bu olduğunu söylediler; yapacak bir şey yok.

7. fatiherdem

fatiherdem Bisiklet Tutkunu

Adı:
    Fatih Erdem
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Rock Rider 560 sahibiyim , kesinlikle tavsiye ederim fiyat performans açısından beklediğinden fazlasını alacağınıza emin olabilirsiniz.
    Ufak tefek eksi yönleri yok değil ama dediğim gibi fiyat performansa göre yeterli huzuru bulabilirsiniz :harika:

8. Samet Horasan

Samet Horasan Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Mert S. Bende aradım bununla ilgili net bir tarih yok demişlerdi. 2 Hafta önce aramıştım. Haziranı bekleyip bir model alacağım galiba. Ama yurt dışı ve Türkiye müşteri hizmetlerinin birbirinden haberi yok. Ne zaman yeni bisikletler gelecek diyorum, yurtdışı Türkiyeye sor diyor sorduğumda da biz bilmiyoruz diyorlar.

9. murat yldz

murat yldz Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Mrb dün aldığım rockrider340 ile ilgili ilk izlenimlerimi paylaşıyım bende belki düşünenlere faydası olur.Peki neden bu modeli seçtim ?
    -Öncelikle muadili modellere göre daha ucuz :)
    -Decathlon güvencesi benim için önemliydi.Çünkü bugüne kadar yaptğım bütün alışverişlerden memnundum.
    -Yaptığım araştırmalara göre Btwin hakkında olumsuz bir yorum görmedim gibi birşey.Varsa da kesinlikle ilgileniliyor.
    -Ömür boyu kadro garantisi
    -6 ay içinde 2 kez ücretsiz bakım hakkı var.

2 günlük süreçte 60-70 km kadar sürdüm.Vites geçileri gayet güzel herhangi bir ses tıkırtı falan yok.Beni rahatsız eden bir şey şuan için göremedim.Sadece selenin çok sert olduğuna dair yorumlar görmüştüm bunun için jel kılfla beraber aldım oda şuan için rahat.Bisiklete ilk giriş için uygun bir model olduğunu düşünüyorum.Çok fazla para harcamadan alınabilecek güzel bir bisiklet.

10. Özden Özdemir

Özden Özdemir Bisikletist

Adı:
    Özden Özdemir
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İki yıl önce Rockrider 8.1'im vardı. Sapasağlam bir kadro ve kaliteli donanımıyla taş gibi bisikletti. Şunu biliyorum ki decathlondan bisiklet alan aldanmaz, verdiğinin hakkı ne ise fazlasıyla alır. Bu diğer ürünler için de geçerli.

muratturan2121 ve murat yldz bunu beğendi.
  11. wooodrow

wooodrow Yeni Üye

Adı:
    Onur Yağmur
    Bisiklet:
    b'Twin
    Merhaba arkadaşlar RR 340 Bisikletim var 21 vites.Dropbar takmayı düşünüyorum yol bisikletine uygun 3x7 vites-fren kolu alsam uyumlu olur mu ?
    Yardımcı olursanız sevinirim