B'twin Rockrider 8.3 Kullanıcıları Kulübü

Scudo

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@Sinan Sahinoglu bir arkadaşa aldırdık, birkaç haftadır geleceğinden haberim vardı ancak tam tarihini bilmiyorduk. yalnız XL beden olmaması kötü oldu.

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@Sinan Sahinoglu Ben de ince lastik takacağım ama schwalbe marathon mu, yoksa plus'ını mı taksam karar veremedim.
33 ortalama muazzam bir değer, kesinlikle ince lastik takacağım ben de, ama vites yetmez diye korkuyorum.

Bu arada, lastik önerir misiniz?

tursucuk

Üye
Tepki
7
@hüseyin aydoğdu schwalbe marathon kullaniyorum. Yukarda ki arkadas fiyat performans olarak gayet iyi 3500 e bile satsalar alinir yani. Srami cok begendim

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@Sinan Sahinoglu Schwalbe marathon, bizim varsayılan gelen lastiklerden yarımşar kg ağır, ona rağmen bayağı fark ediyor demek?
Şu an plus almak üzereyim, tour mu normal mi alsam karar veremedim açıkçası.

tursucuk

Üye
Tepki
7
@hüseyin aydoğdu plus tour tanesi 1 kilo. Hocam agir olmasi dezavantaj ama 800 km devirdim eski bisikletimle o lastiklerle suanda henuz patlak veya her hangi bir sorunla karsilasmadim

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@Sinan Sahinoglu Düz marathon da o kadar hafif değil yanış bilmiyorsam. Plus - plus tour arasında ne gibi bir fark var iyice anlasam, hemen ebay'den sipariş vereceğim.

tursucuk

Üye
Tepki
7
Plus tour ortasi duz yanlari disliydi sanirim, yani disli duz karisimi bir sey. He yol tutusunda artis olur mu zorlu havalarda, azcik olur bence

Sehir ici surucekseniz greenguardlisini alin hafif plusdan, plus turlar icin diye dusunuyorum ben

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@Sinan Sahinoglu düz marathon ile plus arasında 100 gram kadar fark var.
tekerlekleri plus ile değiştirince 1 kg kadar ağırlık artışı olacak, fazladan kilo vererek çözeriz onu da. :D
yeri gelecek uzun yol da yapacağım, içime hiç sinmiyor plus almamak.