Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

b'Twin Rockrider 500 dağ bisikleti

Konu, 'B'twin' kısmında HardControl tarafından paylaşıldı.

?

B'twin Rockrider 500s Kullanıcı Yorumları ?

1. Dağda rahat Kullanabilir mi

85,7%
  2. Hayes MX5 mekanik diskli fren iyi mi

57,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. HardControl

HardControl Yeni Üye

Adı:
    Ahmed
    Bisiklet:
    Kron
    • KadroYeni, S.I.X 6061 alüminyum oversize kadro, bir önceki versiyonuna göre %15 daha sert ve daha hafif. 120 mm arka çalışma mesafesi, küçük darbelere karşı hassas, büyük darbelere karşı çok sağlam « monopivot » sistemi. Rulmanın üzerine monte edildiği için çok daha uzun ömürlü. Kolay yönlendirilebilir direksiyon. 69° kadro açısı sayesinde çok daha dengeli. M bedende 2.7 kg, amortisörsüz.

• MaşaSol bacakta ön yükleme ayarlamalı Rockrider 120mm maşa. bakımı ve ayarlaması kolay. Çok sağlam büyük çaplı (32mm) vidalı ayarlama. Sağ bacakta blokaj kolu.

• SüspansiyonSertliği kolayca ayarlanabilen yaylı hidrolik amortisör.

• Vites sistemi22x32x42 dişlilerle Suntour XCT pedal. Shimano ACERA arka vites attırıcı; Kolay, hızlı ve etkin vites değiştirme. Shimano ALTUS ön vites attırıcı; Ağırlık ve hassasiyeti bozmayacak kablo sistemi. Vites attırıcının kolları doğrudan fren kollarına bağlanmıştır. Bu sayede hem ağırlıktan kazanç sağlanmış hem de bu sistemin gidona kolayca entegre edilmesi sağlanmıştır. 11 x 34 montajlı 9 vitesli Sram ESP 5.0 kaset. Kolay takılan Sram zincir.

• FrenEtkin frenleme sağlayan Hayes MX5 mekanik diskli fren. Bakımı ve ayarlaması kolay. 160mm ön ve arka disk. Önde ve arkada kadro/maşaya doğrudan vidalanan postmount fren kalipleri. Hafif ve kolay ayarlanır.

• Gidon640mm Rockrider Sport alüminyum oversize gidon, çok daha güvenli iniş sağlar.

• Gidon boğazıAlüminyum Rockrider gidon boğazı. .

• GidonYarı entegre A-headset. Rockrider mono-density 120mm elcik.

• SeleYeni Selle Royal Rockrider poliüretan sele.

• Sele mesnedi29,8 mm çapında, 29,8 mm uzunluğunda Rockrider sele borusu. Kolay ayarlanabilen anodize sele.

• Tekerlekler32 delikli ve çift katlı alüminyum Rockrider Sport tekerlekler: darbelere karşı mükemmel koruma, çok hafif! Sadece diskli frenlerle uyumlu tekerlek göbeği.

• LastiklerÇok işlevli sert damak teline sahip KENDA Nevegal 26x2.10 ön ve arka lastikler: her türlü hava koşuluna ve her türlü yolda uygun. İyi yer tutuş sunan « Stick-E » kauçuk. İç lastikli
    Bu bisikleti almayı düşünüyorum ama bilenler veya kullanan kişilere de danışmak istedim tek tereddütüm Hayes MX5 mekanik diskli frenler.Hiç mekanik disk kullanmadan belki de Hayes mx5 iyidir bilmiyorum danışmak istedim?

Rockriders 500s.jpg

2. Nizami

Nizami Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ben kullanıyorum.1 Ay oldu bisikleti alalı şuan satılık bir çizik vb. bir şeyi yok toplam ürünleryle 1000 tl ye aldım.Fren sistemi hidrolık disk kadar güzel olmasada genede iyi 2. el almayı düşünüyorsan 700 tl ye veriyim küçük bir pazarlık payıda wardır.Bütün faturalarıda duruyor.Satma sebebim ise Dirt Jump Bisiklet alıcağım. O yüzden.Dağa çıkmada çok dik bir rampaysa zorlanırsın.Ama az rampa ise kolaylıkla çıkabilirsin süspansiyon çok iyi taş kum rampa dinlemeden uçarsın :D

3. Eren Can Güldalı

Eren Can Güldalı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    dediğim gibi bu fiyattaki dh bissikletten ne olur :D dh ise tabi bu

4. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bu tür cakma cift süspansiyonlu bisiklete benzetilmis bir bisiklet alacaginiza, size o paraya daha iyi bir hartdtail bisiklet almanizi tavsiye ederim.

Görüntüye kanmayin, bisikletin ne ve nasil oldugunu önce tespit edin.

5. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ustalar daha iyi bilirde en azından maşa havalı olsaydı.