Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık b'twin patlak karşıtı bant / önleyici şerit

Konu, 'Sıfır Ürün Satışı' kısmında VolkanÖzcan tarafından paylaşıldı.

1. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, elimde bir karışıklık sonucu fazla bulunan decathlon marka (btwin) patlak önleyici şeridi satıyorum.

Size göndereceğim paket içinde 2 adet şerit olacak, yani ön ve arka tekerler için.

Ürün tamemen sıfırdır, hiç bir bisiklete takılmamıştır, üzerinde gelen ve bisiklete takarken çıkaracağınız ufak bantlar üzerinde durmaktadır.

Fotoğraflar:

Forum kuralları sebebi ile pakedi açıp bir de şeritlerden birinin fotoğrafını çektim:

Ürünü 'seri sonu' kampanyası ile Decathlon'dan 40TL + kargo olarak satın aldım. Şu an dekatlonda ürünün muadili 50TL + kargo'dur. Tam olarak aldığım ürünün bağlantısı şurada Lastik Grubu - PATLAK KARŞITI BANT x2 . Bağlantıdan da görebileceğiniz üzere ürün 24'' jantta 28 janta kadar olan bisikletlere (aynı şekilde 600 --> 700) uygun. (Satışta olan 50 TL'lik versiyonu ise şuradan ulaşılabilir: Lastik Grubu - PATLAK KARŞITI BANT x2, başlığı yazdıktan sonra gördüm ki sanırım o da tükenmiş, zor bulunan stok eriten bir modelden bahsediyoruz arkadaşlar :))
    Bu tür ürünlerde eskidikçe kalite düşer mi bilmiyorum ama alalı zaten bir ay falan oldu.
    Satış fiyatı 25 TL'dir, kargo alıcıya aittir, istediği şirket veya ptt ile gönderilir. Ödeme yapıldığı an aynı gün veya sonraki ilk iş günü kargoya verilir. İstanbuldayım.

İyi günler

Güncel.

:)

Satıldı, teşekkürler