Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Btwin Original 3 tavsiye eder misiniz?

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında Kürşad Üsküdar tarafından paylaşıldı.

1. Kürşad Üsküdar

Kürşad Üsküdar Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba,

Dechatlon'da satılan karma kadro bu model Hi-ten kadro olmasına rağmen satış temsilcisinden edindiğim bilgiye göre 14.2 Kg.
    Kendime 28 inç, eşime 26 inç lastiklisini almayı düşünüyorum. Spor, hobi, gezinme amaçlı bineceğiz. Üsküdar'da yaşadığımız için dolaşacağımız yerler epey yokuşlu olacak.

Tavsiye eder misiniz?

http://www.decathlon.com.tr/Original-3-Sehir-Bisikleti,PR-28994.html

2. ender77

ender77 Üye

Seviye:
    Tavsiye etmem...Zira 14,2 kg (muhtemelen pedallar hariç) oldukça yüksek bir rakam. İkinci olark bisikletin kadro yapısı spor amaçlı sürüşlere ve yokuşa pek uygun değil. Hafif rampalarda bile sizi bezdirip bisikletten soğutabilir. Ancak sahil kenarından aheste sürüşler yapacaksanız birey diyemem.
    Yönünüzü hafif aluminyum kadrolu fitnes modellerine yönltmenizi tavsiye ederim.

Kürşad Üsküdar bunu beğendi.
  3. arev

arev Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Merhaba,

Benim aklımda da Original 3 almak var. M beden için 15,25 kg diyor ki buna pedallar dahil diye düşünüyorum. Haliç sahil, Eyüp iskele ve Santralistanbul kampüs civarlarında hem hareket hem kısa yolculuk amaçlı kullanmak istiyorum. Sahil ve iskele güzergahları genelde düz asfalt, aynı zamanda koşu ve bisiklet yolu da var. Ancak kampüs içi arnavut kaldırımlarıyla dolu. Bisikletin özellikleri bu kullanış amaçları ve yer yapısına uygun mudur, karar veremedim. Ağırlığı gözümü korkutuyor biraz, ancak şu aşamada bütçeme en uygun olan da bu. Ne dersiniz?