Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Btwin Hoprider 300

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında TheOneUser tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. TheOneUser

TheOneUser Road Bike <3

Adı:
    Barış Akyüz
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhabalar,
    Foruma yeni kayıt oldum, şu anda Salcano Excel marka/model bisiklete sahibim ve artık uzun turlarda artık rahatsız etmeye başladı (100 km üstü) gerek 26" eğrik yamuk jantları gerek üfürükten teyyare sunrun marka bir attırıcı mevcut (Ön Ruble 3'e arka kasetlerde ise 7'ye atmıyor) ama buna rağmen 5.000 kilometre beni taşıdı ve o kadar tecrübe ile doldu ki artık çukurlarda vesaire gıcırdamaya BAŞLADI. Sonra dedim ki neden kendime yeni bir bisiklet almıyorum, dechatlona'a gittim ve ilk görüşte aşk gibi HOPRİDER 300 modeline tutuldum tabi denedim falan gerçekten iyiydi üzerinde en azından 300-350 liralık aksesuar bulunan bir bisiklete 989 lira istenmeside garip (Aksesuarlar: Göbekten dinamo/Dinamo ile bağlantılı arka ön aydınlatma/10 kilo kapasitesinde bagaj/düz çamurluk) birde gidon yükseklik ayarı beni benden almadı değil üstüne birde jel destekli sele ekmek kadayıfının üzerindeki kaymak gibi oldu resmen. AMA!!11!!!111
    Sizinde naçizane görüşlerinizi almak isterim ve başka KALİTELİ VE UZUN TURLARA dayanacak bir bisiklet önerirseniz gerçekten değerlendireceğim, Şimdiden teşekkürler... :D

Buyrun buda link;
    Şehir Bisikletleri - HOPRIDER 300 ŞEHİR BİSİKLETİ
    Eğer bu bisikleti alırsam yapacağım ilk iş vites sistemini Acera Veya aliova yapmak ve vites fren kollarını elcikleri değiştirmek belki kilitlenebilir suntour bir maşa :)

2. TheOneUser

TheOneUser Road Bike <3

Adı:
    Barış Akyüz
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Üstüne üstün kadro maşa gidon ve gidon boğazında (yani sanırım) ömür boyu garanti varmış ki bu beni çok sevindirdi :)

3. OsmaniyeRehber

OsmaniyeRehber Forum Bağımlısı

Adı:
    ibrahim
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    İlk izlenimlerim : 15 kilo ağır bir bisiklet , vites sistemi çok kötü fakat ömür boyu garanti olması dinamo cazip faka bunlardan daha da önemlisi daha doğrusu en önemli soru bisiklet ile uzun kamplı turlaramı çıkmak istiyorsun ki bağajlı ağır bir bisiklet tercih etmek istiyorsun ? Bu arada bende decathlon dan triban 520 aldım ve çok memnunum.

4. TheOneUser

TheOneUser Road Bike <3

Adı:
    Barış Akyüz
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ağır bisikletlerle hafif bisikletler arasında ne gibi farklar ve avantaj/dezavantaj durumu var ?

5. OsmaniyeRehber

OsmaniyeRehber Forum Bağımlısı

Adı:
    ibrahim
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    benim ilk aldığım salcano 13 kiloydu sonra bitvin triban 520 9 kilo çok fark ediyo inan kullanınca anlıyorsun.Bana sorarsan Yol yarış bisikleti al direk ya da imkanın varsa sana tavsiyem birinden ödünç al bin bir kaç saat kararını ona göre ver :harika:

6. TheOneUser

TheOneUser Road Bike <3

Adı:
    Barış Akyüz
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @OsmaniyeRehber Abi şu an okulun bisiklet takımındayım lisansım çıkarıldı, yani şu an uzun yol yapmak amaçlarımın arasından çıktı şu anlık ince (700 civarı) teker ölçüsüne sahip 500-650 arası hafif bir bisiklet arıyorum hem yarışmalarda kullanacağım (25 kmlik parkur) (Birde konu başlığını nasıl değiştiririm ?)