Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

b'twin fit 5 hakkinda bilgisi olan ?

Konu, 'B'twin' kısmında hakan büyükkaya tarafından paylaşıldı.

1. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaslar biraz once decathlon da bu bisikleti gördüm inceleme firsatim olmadi zaten cok teknik bilgimde yok. Ve hala sehir yol mtb arasinda gidip geliyorum. Karar veremememin en buyuk sebebide hizli gitmeyi severim o zaman yol bisikleti, sehirde kestirme yolda merdiven varsa ordan bile inerim o zaman mtb olmali acaba ikisinin arasi olsun diye sehir mi secmeliyim haala bilmiyorum :(
    Tecrubeli arkadaslarin bisiklet hakkındaki yorumlari nedir acaba yazarsaniz sevinirim tesekkurler...

http://www.decathlon.co.uk/fit-5-road-bike-grey-id_8239798.html

2. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Yazdığınız yorumdan yola çıkarak kendimden ankatayım, tura çıkacağım atlarım zıplarım rahat olsun diye mtb aldım ama 1sene sonra anladım ki ben şehir içinde hızlı gidebilmekten daha fazla keyif alıyorum. Yol bisikletine döndüm ve aradığımı buldum dedim.1günde pişman olmadım. Mesele sadece kaldırım vs ise bu yüzden yoldan vazgeçmek bana çok doğru gelmiyor. Bilmiyorum ben mi çok gamsız. Ama sabit süspansiyonu olmayan bir maşa bence her zaman şehir içinde çok daha mantıklı hızlı gitmek isteyen biri için. Yol bisikletinin konforu biraz az falan ama sürüşü ciddi keyifli

3. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Tesekkur ederim yorumunuz icin. Bugun sehir bisikleti denedim 28 er ata biniyormus gibi hissettim rahat ama garip geldi sonra saolsun dukkan sahibi kendi yaris bisikletini verdi trekin bit modeliydi keyifli geldi zaten herzaman hasta olmusumdur yaris bisikletlerinin goruntusune. Mtbden sonra yarisa binen herkes ayni seyi soyluyor zaten.

Peki yol bizikleti kullanan biri olarak sehir ici yokuslarda zorlaniyormusunuz ankarada cok dik yokuslar var maalesef nasil olur benim icin.

4. Alpaslan.Savacı

Alpaslan.Savacı Aktif Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Benim de merak ettiğim bir soru doğrusu???

5. Aşkın Şentürk

Aşkın Şentürk Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bu bisikletlerin pedal ile ön tekerlek mesafesi çok yakın hızlı bir şekilde giderken tekerlek pedal sürterse , (Allah korusun siz düşünün artık ) hatta ilk geldiğinde satışları 1 ay kadar bekletilmişti , o kadar para verecekseniz bu ürünü tavsiye etmem.

6. metinakin

metinakin Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Şehir içinde hem konfor, hem hız hem de engebeye dayanıklı bir bisiklet için şöyle bir kombinasyon kurmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum, kendi bisikletimi de bu şekilde toplamış oldum zaman içinde...

-Boyunuza göre belki 1 ya da 0,5 inc daha büyük boyda bir MTB kadro,
    -Jantı koruma amaçlı, sert tepkiye ayarlanmış, hız söz konusu olduğunda gücünüzü emmeyecek bir amortisör,
    -1.75'lik bir lastik tercihi.

SinanS bunu beğendi.
  7. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu bisikleti tercihlerimden eledim zaten. Fakat yol sehir arasinda gidip geliyorum haala hafif arazi sartlarindan kacmak istemiyorum bu tarz turlar ciktiginda katilmak isterim köy yolu vs denk gekdiginde yol bisikletinde sorun yasarim sanirim hem bisikletede zarar vermis olurum.

8. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Metin rica etsem sizin bisikketinizi gorme ihtimalimiz varmi acaba ve toplamaniz ne kadar maliyetli oldu ?

9. metinakin

metinakin Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Selam, 1300 TL'ye Carraro Race almıştım, boyu 16 inc olduğundan küçük geldi.
    Aktif Pedal'dan da 1200 tl'ye specialized gövde aldım 18 inc.
    Lastiklerim şu an 1.75'lik patlamaya karşı iç katmanlı Continental.
    Tüm parçalar Carraro'dan kalan Deore'ler.../Users/makin/Desktop/IMG_20121215_154905_0.jpg

10. metinakin

metinakin Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Fotoğraf ekleme seçeneği çalışmıyor sanırım, linki çıktı sadece makinadaki...

11. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hakan Bey, bütçeniz dahilinde bir şehir bisikleti önereceğim. Bütçeniz net olarak nedir? Nakit mi, kart mı?