b'Twin Fit 3 ve 5 kullanıcıları

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.286
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@volkan Öz
Volkan bey bisikletiniz cok guzelmis. Fiyat olarak ne istiyorsunuz? Ciddi aliciyiz!

Sayin @volkan Öz bisikletin akiciligi nasil? Kullaniyor iseniz strava kayitlarinizi paylasabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: volkan Öz
Scudo

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
@Kuzey Ege
valla 30-35 ortalamaları gördüm.Kişiyle ilgili biraz da tabi ama bisiklet her türlü kullanıcıya hitap ediyor.3 lü aynakol olduğu için herkesin kondisyonuna göre zevkle sürebilme olanağı sunuyor..

Tepki
51
Bisiklet
Cube
İyi günler. Fit5'in düz gidonunu yol bisikleti gidonu ile değiştiren ve dolayısıyla vites/fren kolu değişimi de yapmış olan var mıdır tecrübesini paylaşabilecek? Uygun sayılacak fiyata Sora 3400 vites/fren kolu bulsam (ikinci el) iş görür mü ve 31.8 mm merkez çaplı bir yol bisikleti gidonu ayrıca boyun değişimi de gerektirir mi? İki soruma da google'dan temiz bir cevap bulamadığım için danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler

Hastateker

Forum Bağımlısı
Tepki
772
İsim
Osman Özgün Yıldız
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar bu bisiklet Türkiye de satılıyor mu ben mi bulamıyorum :D
İstanbul'a özel filan mı internet sitesinde de yok

papa

Üye
Tepki
180
İsim
hasret kanmaz
Bisiklet
b'Twin
herkese merhaba. ben de şans eseri gördüğüm fit 5'i beğendim. ikinci el bakıyorum. bu bisikletin ikinci el piyasası nedir ve elinde 54 kadro olupta satmayı düşünen var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: xtally
Tepki
51
Bisiklet
Cube
Merhaba, geçen hafta fit 5 için bir gidon/vites-fren kolu değişikliği sorusu sormuştum. Arada Doğa Bisiklet'ten (Ankara ) bull horn gidon aldım. Gürsel Akay'dan da bir tiagra 2 x 9 (yol bisikleti ) vites-fren kolu buldum ikinci el. Küçük aynakol yaprağın kullanımından vazgeçerek, alttaki gibi son durumuna getirdik bisikleti.
Toplam maliyet gidon sargısı, kablolar ve işçilik dahil 390 TL oldu. Çok ucuz olmadı ama şimdi çok severek kullandığım bir hale geldi fit 5.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: papa

xtally

Üye
Tepki
0
@papa

papa, bu bisikletin 54 kadrosu bende var, Ağustos 2014'de ömür boyu garantili olarak aldım 350 km bindim. Faturası duruyor ve orijinal haline bir modifikasyon yapmadım. Bakımını yeni yaptırdığım halde verebilirim. Aslında bisikletten çok memnunum, fakat eşim binemiyor, haliyle yol bisikleti. Eşimle ortak binebileceğimiz bir kadroda, daha alçak direkli bir bisiklet alacağım yerine, bu yüzden satıyorum.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Selamlar @papa ve @Hastateker,

Ben satıyorum. Foruma ilan için bir konu açtım ama henüz onaylanmadı sanırım, görünmüyor. Fiyat olarak da uygun bir şey belirledim, düz 650 TL istiyorum.

papa

Üye
Tepki
180
İsim
hasret kanmaz
Bisiklet
b'Twin
@Birhan K. selam sattın değil mi bisikleti :( ben aldım bir tane fit 5 54 kadro. ama kadro bir boy küçük geldi. sonradan anladım ki btwin kadroda 54 denilen yer kadronun üst borusuymuş. pedal ve sele giriş yerinin arası değilmiş... şimdi bir de 57 kadro arıyorum artık. bu vesileyle buradan tekrar sesleniyorum; elinde temiz, uygun fiyatlı 57 kadro btwin fit 5'i olan varsa görüşebilirim.

• Beğen
Tepkiler: fedbil

fedbil

Üye
Tepki
2
İsim
Fedai
Bisiklet
Cube
Canakkaledeyim.Izmir den bir arkadastan fit 5 alacagim;lakin paketleyip gondermek benim icin cok sikinti diyor.Kendisi bisikleti paketleme yapip gonderecek bir firma,kargo filan var mi bildiginiz? 10 gundur bisikleti gonderttirmeye calisiyorum beceremedik.Yardimci olacak bir fikriniz ,tecrubeniz varsa rica ediyorum esirgemeyin

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@fedbil gitsin bi bisikletçiye cüzi bi miktar versin demonte edip kolileyip verirler sizde aranızda halledersin tutarı. Ama kargoya para vermektense bin git otobüse kendin gör al daha iyi. Kargo parasını otobüse verirsin

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@fedbil
Arkadasin mesajda dedigi gibi kendin alsan.daha iyi.
Guvendigin biriyse de kargo ucuz tutmasi acisindan sehirler arasi otobusun birine verebilir. Hem montaj vs isiyle ugrasmazsin hem kargo az tutar.

fedbil

Üye
Tepki
2
İsim
Fedai
Bisiklet
Cube
Kendi alma imkanim olsa gidip alacagim ama su an anlatamayacagim nedenlerden oturu ihtimal yok maallesef.Problem arkadasin paket yapacak kutu bulamamasi.Birde arabasi yok.Nerdeyse Canakkaleden kutu bulup ona kargolayacagim.:ssrtcbya:

@lealtad
Bende aynen oyle dedim ama gittigi bisikletci orali olmamis.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@fedbil ya verecek parasını yaptıracak. Ne kadar zor olabilir ki:)) hiçbişey yoksa bi buzdolabı kartonu ve falçata ile kendisi kesip karton yapsın bisiklet boyutunda

• Beğen
Tepki
0
Herkese merhaba,
Boyum 180 iç bacak ölçüm de 85cm civarı.Btwin kadroları hakkında pek bir bilgim yok.Fit 5 için kaç kadro bakmam gerekiyor ve bu ölçülere göre elinde olup satmayı düşünen var mıdır?

Tepki
9
İsim
Kyra
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tribanlar da furç değişimi yapan varsa ulaşabilir mi çok önemli.

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.914
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaslar, konuyu hortlatiyorum. Nette duzgun bir bilgi bulamadim, fit 3 icin ruble ve aynakol olculeri nedir? Bir de gripshift sistemi tetikli sisteme gecirmek zor mudur?

timotimo

Üye
Tepki
5
İsim
Timofte
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba,

2 yıldır sorunsuz kullandığım Fit 5'imi satıyorum. İlgilenen arkadaşlara detayları paylaşabilrim.