Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

B'Twin facebook grubu

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında cashsta tarafından paylaşıldı.

1. cashsta

cashsta Tilt..700!

Adı:
    Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar merhabalar. Kendim de katlanır bisiklet almaya karar verdikten sonra Türkçe kaynağın neredeyse hiç olmadığını fark ettim. Karar vermek mucize gibi.. Facebook'ta bir grup kurdum. Hem B'Twin kullanıcılarının bir araya gelip turlar organize etmesi, tecrübelerini paylaşması ve hem de gerektiğinde yardımlaşması için küçük de olsa bir adım olsun istedim. Dahası katlanır bisiklet almak isteyen insan neden almalı sorusunun da cevabı bulunabilir. En azından ilerleyen günlerde, grup geliştikçe. B'Twin kullanmasanız bile hiç değilse kendi bisiklet tecrübelerinizi paylaşırsanız, insanlara faydalı olabilecek küçücük bilgiler için bile buyrun, beklerim.

Facebook'a Giriş Yap | Facebook

(Yarım saattir arıyorum, link vermek serbest mi, değil mi bilemedim ama ekledim. Hatalıysam lütfen söyleyin ki sileyim)

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Boyut:
      66,2 KB
      Okunma:
      37
    Resul Yılmaz bunu beğendi.
  2. Yusufclp

Yusufclp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Katlanır Bisiklet adlı bir grup var facebookta. Sizin kurduğunuza da katılırız.

Resul Yılmaz ve cashsta bunu beğendi.
  3. Egemen Ocaklı

Egemen Ocaklı Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @cashsta Sadece katlanır bisiklet amaçlı değilde tüm B'twin kullanıcılarını toplamak amacıyla kurulursa daha fazla kişiye hitap eder diye düşünüyorum..

olympos bunu beğendi.
  4. cashsta

cashsta Tilt..700!

Adı:
    Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Egemen Ocaklı Aslında amaç ilk etapta oydu fakat grubun biraz daha tanınır hale gelip hareketlenmesi gerek. Tek başıma ilgilenmeye çalışıyorum, iş-güç derken zor oluyor. E katılan üyelerin de şu aşamada yeni üyeler için yardımı olursa asıl amacına daha kolay dönecektir.